• Informacje na temat:

  jak schudła bohosiewicz

Artykuły na temat: jak schudła bohosiewicz
 • Restrykcyjna dieta sióstr Bohosiewicz

  ..."Spojrzałam na swoje uda i bardzo się zdenerwowałam" - wyznała Sonia Bohosiewicz w rozmowie ze swoją młodszą siostrą Mają. I zadeklarowała, że dołącza do jej wyzwania, które polega na radykalnej zmianie sposobu odżywiania.

 • Schudła, bo chciała być autentyczna

  Bardzo zeszczuplała. Zmieniła kolor włosów i styl. Jest piękniejsza. Sonia Bohosiewicz wyznaje skąd ta zmiana, jakie powoduje reakcje i jak ona sama czuje się z nową sobą.

 • Rzeźbią ciała gwiazd

  ...- Nie jesz, tyjesz - to nasza zasada - mówią dietetycy gwiazd i zdradzają, jak pomagają celebrytom zrzucić "balast". - Mało kto wierzył, że to pomaga schudnąć, a jednak! - śmieją się. Pierwszy był Krzysztof Ibisz.

 • Matka, żona i aktorka. Nigdy gwiazda!

  ...bardzo schudła) oraz "Być jak Kazimierz Deyna". Jednak publiczność pokochała ją przede wszystkim za rolę Izy Nowak w serialu stacji TVN "Usta usta". Jesienią znowu pojawi się na małym ekranie(...)Nie lubi, gdy nadaje się jej przydomek "gwiazda", bo dziś określenie to ma według niej pejoratywne zabarwienie. Woli, gdy mówi się o niej: Sonia Bohosiewicz. Z zawodu aktorka. W miejscu, w którym...

 • W kobietach siła

  .... Prześladuje go inspektor policji Javert (Russell Crowe)... Film wyreżyserował Brytyjczyk Tom Hooper ("Jak zostać królem"), a w obsadzie oprócz Jackmana i Crowe'a są m.in. Anne Hathaway (która dla roli Fantine dała się bardzo krótko obciąć i schudła dwanaście kilogramów), Eddie Redmayne i Amanda Seyfried. "Les Miserables: Nędznicy" mają osiem nominacji do tegorocznych Oscarów, w tym za najlepszy film...

Dyskusje na temat: jak schudła bohosiewicz
 • Re: …dlatego schudła, postawiła na stroje od...

  A ja wolałam Bohosiewicz poprzednio, była inna, charakterystyczna a upodobniła się do kobiet wychodzących spod jednej sztancy. Poza tym część zdjęć pochodzi z filmów gdzie wyglądały jak osoby przez nie grane. Między takim wyglądem a wyglądem "galowym" zawsze będzie różnica. Dajcie jeszcze zdjęcie Charlize Theron z "Monster" i z wyjścia i Oscarowe. Dopiero będzie przemiana;)