• Informacje na temat:

  jak schudła dorota zawadzka

Artykuły na temat: jak schudła dorota zawadzka
 • Matamorfoza Elżbiety Zapendowskiej

  W ostatnich latach Elżbieta Zapendowska, słynna specjalistka od emisji głosu, przeszła wyraźną metamorfozę - schudła, zmieniła okulary, fryzurę i sposób ubierania. W rozmowie z autorką książki "Sukces w rozmiarze XXL" twierdzi jednak, że ignoruje swój wygląd.

 • Dieta polskich gwiazd

  .... Kilka miesięcy temu Dorota Zawadzka wprawiła wszystkich w osłupienie, zrzucając 20 zbędnych kilogramów. Wszystko za sprawą wyeliminowania z jadłospisu tłuszczów i węglowodanów. Zachwycona mówiła(...) wieloryb. Co prawda dorobiłam sobie teorię, że nie każda kobieta jest jak Heidi Klum. To było tylko usprawiedliwienie - tłumaczy. W końcu podróżniczka schudła dzięki zaangażowaniu mamy.

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  ...wiedeńskiego. Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa zatańczyli foxtrota. Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska pokazali pasodoble. Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski zaprezentowali jive'a. Maria Niklińska(...) Janachowska oraz Monika Pyrek i Robert Rowiński. Podliczono, ze Monika Pyrek spędziła w sali ćwiczeń 291 godzin, na jej kreacje wykorzystano 269 metrów materiału i schudła podczas programu 3 kilogramów...