• Informacje na temat:

  jak się zmieniły kobiety tvn

Artykuły na temat: jak się zmieniły kobiety tvn
 • "Szadź" i "Dom pod Dwoma Orłami": Nowe seriale, czyli TVN kontra TVP

  Dwa nowe seriale powstają dla stacji TVP i TVN. Oba swoją premierę będą mieć najprawdopodobniej wiosną 2020 roku. Oba powstają na Śląsku (Dolnym i Opolskim). W obydwu zobaczymy plejadę polskich gwiazd.

 • Jubileusz TVN: To już 20 lat!

  Stacja TVN towarzyszy widzom od 20 lat. 3 października 1997 roku ruszyła pierwsza prywatna telewizja w Polsce.

 • Edyta Górniak debiutuje za kierownicą w programie "My Way" TVN: Dlaczego poślubiła Dariusza K.?

  Nie zabrakło łez wzruszenia i intymnych wyznań. Już w pierwszym odcinku nowego show "My Way" okazało się, że nie będzie to tylko program o tym, jak Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Co się jeszcze wydarzyło?

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Figurskiej. Zrezygnowała jednak z aktorstwa. Jako dziennikarka zadebiutowała na Wizji Sport, by następnie pojawić się w TVN oraz TVN24, gdzie od lat prowadzi "Fakty" i "Fakty po faktach". Jest trzykrotną(...) Agencji Informacyjnej. W późniejszych latach zajmował się prowadzeniem programów publicystycznych takich jak "W centrum uwagi". Na kilka lat zawiesił działalność dziennikarską na rzecz pracy...

 • "Projekt Lady" trafi na antenę TVN-u nie wcześniej niż w wakacje

  Jedna z wiosennych nowości stacji TVN - program "Projekt Lady" - nie trafi na antenę wcześniej niż w wakacje - ujawnił w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl wicedyrektor programowy Grupy TVN - Bogdan Czaja.

 • "Kto poślubi mojego syna": Jak znaleźć miłość na całe życie?

  ...- Doświadczenia i motywy uczestników są bardzo różne, ale wszystkim przecież chodzi o znalezienie prawdziwej miłości - przekonuje Agnieszka Jastrzębska, prowadząca nowe reality show "Kto poślubi mojego syna". Kolejny odcinek już w środę, 17 września, w TVN.

 • "Kler" może stanowić impuls do zastanowienia się

  ...- Ten film może paradoksalnie stanowić impuls do zastanowienia się. Jeśli jakiś duchowny zobaczy siebie na ekranie i zmieni swoje życie, to będzie to dobry skutek - powiedział w środę, 3 października, były rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Józef Kloch.

 • Anita Werner: Nie mam się czego wstydzić

  ...wszystko. W TVN24 jestem już 15 lat. Nabierałam pewności siebie, z telewizyjnego "żółtodzioba" przeistoczyłam się w doświadczonego dziennikarza. A tak po ludzku, jestem po prostu starsza i mądrzejsza. Dla kobiety wiek, w którym jestem, czyli 30-40 lat, to czas pełnej samoświadomości, dojrzałości, chyba najbardziej optymalny w sensie wydajności tak zawodowej, jak i życiowej. Ludzie myślą, że praca...

 • Maja Sablewska: Mój program się sprawdził

  Moda zmienia życie moich bohaterek - mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że "Sablewskiej sposób na modę" jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

 • "Rolnik szuka żony 3": Zbigniew nie chciał wiązać się na stałe

  To był z pewnością najbardziej wyrazisty bohater programu "Rolnik szuka żony". Wydawało się, że to jedyny rolnik, który znalazł wymarzoną partnerkę. Jednak finał związku Zbigniewa i Ireny zaskoczył wszystkich.

Wideo na temat: jak się zmieniły kobiety tvn
 • Anna Lewandowska: Przeszłam pewną transformację

  Anna Lewandowska od ponad roku jest szczęśliwą mamą małej Klary. W rozmowie z Anną Kalczyńską z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jak zmieniło ją macierzyństwo. - Rzeczywiście przeszłam pewną(...) inspiracją dla znanej trenerki? - Kobiety są dla mnie inspiracją. A dobrym doradcą jest moja mama. Inspiruje mnie też mój mąż - przyznała. (Dzień dobry TVN/x-news)