• Informacje na temat:

  jak skończy się brzydula

Artykuły na temat: jak skończy się brzydula
 • Małgorzata Socha: Nie boję się 40. urodzin

  ...nasze restauracje, zamawiam jedzenie". O słodkości nie musi się martwić. Zaprzyjaźnione firmy wysłały jej w prezencie torty. "Tych tortów jest strasznie dużo. Nie wiem, jak sobie z nimi poradzimy(...). Popularność przyniosła jej rola Violetty Kubasińskiej w serialu "BrzydUla". W swoim dorobku ma też udział w takich serialach, jak np. "Złotopolscy", "Na wspólnej" i "Przyjaciółki". Gwiazda powróci do...

 • Kamińska: Nie znam się na tańcu

  Serialowa "BrzydUla" i weteran programu "Taniec z Gwiazdami" Rafał Maserak już w najbliższą niedzielę zaprezentują swój pierwszy taniec - walc angielski.

 • Bobek: "Rola Marka to wyzwanie"

  .... Przeważnie są to bardzo miłe spotkania. Minął rok, od kiedy BrzydUla pojawiła się na ekranie i nie ukrywam, że przez ten czas zdobyłem dużą popularność. Ale nie jestem typem człowieka, który idzie ulicą i czerpie przyjemność z tego, że inni go podziwiają. Wolę nie rzucać się w oczy". Mimo to, nie przeszkadza mu, że jego bohater jest typowym serialowym przystojniakiem. "Tę rolę traktuję jak...

 • Julia Kamińska: Cieszę się, że wróciłam

  ..., zamyślona. Ta rola jest kompletnie inna i bardzo się z tego cieszę. 'Reguły gry' pewnie nie będą miały takiego zasięgu jak 'BrzydUla', ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Podobał ci się(...)Rola w serialu "Reguły gry" to twój powrót na ekrany? Julia Kamińska : - Tak. Po 'BrzydUli' wróciłam do Gdańska, skończyłam studia, przyjechałam tu na casting, udało się i oto jestem. Kim jest...

 • Nowe role Filipa Bobka

  Filip Bobek to od niedawna jeden z najbardziej znanych polskich aktorów młodego pokolenia. Artysta po skończeniu serialu "Brzydula" , w którym grał jedną z głównych ról, ma coraz więcej nowych propozycji.

 • Wycięli Lindsay Lohan

  Występ Lindsay Lohan w amerykańskim serial u "Brzydula Betty" został ograniczony do ledwie czterech odcinków. Powodem "redukcji" jej kreacji miała być scysja na planie z odtwórczynią głównej roli - America Ferrerą.

 • Kamińska i Bobek: Dziękujemy!

  W czasie rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2010 padły rekordy. Należą one do serialu "BrzydUla" . Grający w nim główne role Julia Kamińska i Filip Bobek dostali po ponad trzysta tysięcy głosów, zostawiając innych daleko w tyle. Sam serial, z prawie czterystoma tysiącami głosów, też okazał się bezkonkurencyjny!

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • Małgorzata Socha zarażona koronawirusem?

  Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje o wstrzymaniu prac na planie serialu "Przyjaciółki" z powodu zakażenia koronawirusem jednej z aktorek. Teraz media obiegła informacja o tym, że zarażoną gwiazdą ma być Małgorzata Socha!

 • Marek Włodarczyk: Umiem zagrać fajtłapę

  Wyjeżdżał, bo podobała mu się zachodnia rzeczywistość. Stan wojenny zastał go w Niemczech, gdzie zamieszkał. Ale gdy nadarzyła się okazja do pracy w Polsce, nie zastanawiał się ani chwili.

Zdjęcia na temat: jak skończy się brzydula
Dyskusje na temat: jak skończy się brzydula
 • Re: BrzydUla zagrała w filmie

  (dla niezorientowanych specjalnie tak napisałam) widać było w milionerach, czy też jak piszą na forum plejady w żartowaniu z tragedii w Smoleńsku... TVN usilnie ją promuje chociaż znalazłoby się więcej bardziej utalentowanych od niej. Ale jeszcze chwilę się z nią pomeczymy i jej "kariera" się skończy :)

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Czarka to można się z niego uśmiać, zdecydowanie podoba mi się Artur Sagowski niż Czarek. W Każdą sobotę oglądam wszystkie odcinki, ciekawe jak się to skończy. Czy Artur się skapnie co jego braciszek knuje za jego plecami i czy Monika za niego wyjdzie czy też nie? i czy też będą nowe odcinki . To tak samo jak brzydula , opowieść o księciu i księżniczce.Bardzo mi się ten serial podoba.