• Informacje na temat:

  jak tragicznie może

Artykuły na temat: jak tragicznie może
 • Tomasz Lis życie zawdzięcza przyjaciołom! Gdyby nie oni, skończyłoby się tragicznie

  Dzięki szybkiej reakcji przyjaciół lekarze zdołali pomóc dziennikarzowi, który w grudniu przeszedł udar. W przypadku Tomasza Lisa liczyła się każda minuta, jak nie sekunda. Gdyby nie bliscy mu ludzie, finał mógł być naprawdę tragiczny.

 • Recenzja Tokio Hotel "Kings of Suburbia": Autor płakał, jak recenzował

  Bill Kaulitz był już chyba wszystkim, oprócz pracownika zieleni miejskiej (wszystko przed nim). Na "Kings of Suburbia" próbuje być smutną królową dyskoteki.

 • Tak Grażyna Błęcka-Kolska wypełnia testament tragicznie zmarłej córki

  Grażyna Błęcka-Kolska (56 l.) utrzymuje dobre kontakty z byłym mężem, Janem Jakubem Kolskim (62 l.) Okazuje się, że czasami opiekuje się nawet jego córką z nowego związku. Oprócz tego założyła także fundację i zorganizowała wystawę fotografii córki. W ten sposób wypełnia testament tragicznie zmarłej Zuzanny.

 • Kto zabił Joan Rivers?

  Przyczyny śmierci Joan Rivers wciąż budzą kontrowersje. Dotychczasowe śledztwo wykazało, że prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia może być błąd lekarzy.

 • Agnieszka Woźniak-Starak wciąż może liczyć na wsparcie przyjaciół!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) powoli stara się żyć normalnie po tragicznej stracie męża. Jest to dla niej niezwykle trudne, ale w kryzysowej sytuacji może liczyć na najbliższych.

 • "Między nami dobrze jest" w kinach

  W piątek, 9 stycznia, w warszawskim kinie Muranów odbędzie się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. Jak powiedział Jarzyna, obraz Polski w filmie "nie jest tragiczny, jest podany w dość sympatyczny sposób".

 • Kamil Durczok może liczyć na wsparcie mamy

  Znów znalazł się na życiowym zakręcie. Kolejnym, który tym razem omal nie skończył się dla niego tragicznie. W tych trudnych chwilach nie jest sam. Wspiera go mama, która, pomimo że jest zdruzgotana, cały czas w niego wierzy i liczy, że jej syn się opamięta.

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Ewa Wawrzoń najpierw pochowała męża, a później tragicznie zmarłego wnuka. Wielka rozpacz!

  Ewa Wawrzoń (81 l.) miała wszystko, o czym kobieta może tylko marzyć. Niezwykłą urodę, talent i miłość wspaniałego mężczyzny. Gdy odszedł, jej świat runął jak domek z kart... A to nie był koniec nieszczęść. Wydarzyła się kolejna tragedia…

 • Wypadek na planie serialu "Strażacy"

  Kilka miesięcy temu doszło do tragicznego wypadku na warszawskiej Pradze. Rozpędzony tramwaj uderzył w przejeżdżające przez tory auto. Kobieta, która siedziała za kierownicą, została uwięziona w zmiażdżonym samochodzie. Strażacy przez kilkadziesiąt minut walczyli o jej życie. Ranną uratował w końcu... Maciej Zakościelny!

Zdjęcia na temat: jak tragicznie może
Wideo na temat: jak tragicznie może
 • "M jak miłość": Witajcie w Twin Peaks!

  zrezygnował z roli w „M jak miłość” i wkrótce odejdzie z serialu. Czy jego koniec będzie tragiczny? A może to on będzie sprawcą morderstwa, za które pójdzie do więzienia?(...)- Jest bardzo ciemna noc. Nad rzeką widzimy ciało mężczyzny. Mam nadzieję, że to będzie taka zagadka jak Twin Peaks i że będziemy państwa trzymać w niepewności - mówi o nadchodzących odcinkach „M jak

 • „M jak miłość”: Męskie kłopoty

  Serialowa Joanna wprowadzi nas dziś w męski świat bohaterów „M jak miłość”. Czy Werner odnalazł miłość swojego życia? I czy może stracić ją w tragicznych okolicznościach? Jaką diagnozę usłyszy u lekarza Budzyński? Jakby Andrzej miał mało kłopotów, w jego życiu pojawi się dawno niewidziana znajoma. Czy zapowiada się nieplanowany romans? Tak! Do tego na namiętnych pocałunkach nakryje go jego

Dyskusje na temat: jak tragicznie może
 • Re: "M jak miłość": Olek wyrzuci Anetę ze swojego życia!

  Chcesz się zapić na śmierć? Samotne umieranie z płonącą gromnicą w dłoni może się skończyć tragicznie również dla sąsiadów

 • Re: "'Allo' Allo!": Jak dziś wygląda ponętna Helga?

  tragicznie. Tak będzie i teraz. Tylko Unia Europejska szanująca suwerenność każdego państwa, pozostająca dobrowolną wspólnotą negocjacji, może przetrwać. Niemcy nic nie zrozumiały ze swojej historii, niczego(...) pręgierzem. Włosi, odchodzący Brytyjczycy, Węgrzy, Polacy, Grecy itd. I nawet Francuzi, tak łatwo oczarowani półtora roku temu przez liberalnego populistę Macrona, oddają się bijatykom. Przypomnijmy, jak

 • Re: "Klan": Fryzjerka jak terapeutka

  JAK MOŻNA SOBIE TAK PRZEROBIĆ FACJATĘ???!!!! Może mi ktoś to wytłumaczyć,bo nie kumam?! Co ona z siebie zrobiła?! Wygląda TRAGICZNIE!!!!

 • Re: "Na Wspólnej": Akcja poszukiwania Olki zakończy się tragicznie?

  , a potem tragedia. Uważajcie, dziewczyny. Faceta trzeba sprawdzić, zanim się go wpuści do swojego życia, bo może to być najmilszy, najlepszy na świecie gość, przy którym będziecie szczęśliwe do końca swoich dni, a może być równie dobrze alfons i handlarz żywym towarem. Ostrożności nigdy za wiele, może to wam uratować skórę, a jak chłopak jest w porządku i kocha, to zrozumie.

 • Re: “Komisarz Alex": Dementujemy! "Komisarz Alex" nie zniknie z TVP1!

  Widzę że Lucyna "zdradzi" Bromskiego. Jak ona może "wpaść w ramiona tego beznadziejnego Orlicza?! Wygląda jak "pedzio". Jest mdły i tragicznie beznadziejny.

 • Re: "Świat według Kiepskich": A mogłem być pilotem

  Prosty serial dla prostych ludzi. Możecie mnie minusować do bólu, demokracja to w końcu rządy idiotów. Jak kogoś to może w ogóle śmieszyć? No ale... piwo, wałki we włosach, kalesony z lumpeksu... Odzwierciedlenie społeczeństwa i ich tragicznie niskiego poziomu.

 • Re: Backfire

  wrócić z tej szkoły i że może się to skończyć tragicznie jednak z drugiej strony jestem w stanie zrozumieć dlaczego ten dziadek Chłopca tak postąpił przecież żaden pracodawca by w jego wieku nie przyjął go(...)Cieszę się że w tym odcinku znów pojawił się gościnnie Delco którego bardzo lubię lecz ubolewam że w takich okolicznościach jak Calleigh zapadła w śpiączkę po tym jak zachowała się jak prawdziwa

 • Re: Kolejny serialowy ślub

  Ślub ślubem ale Socha wygląda tragicznie kto jej rozbił to jajko na głowie i ta fryzura ????? koszmar..... może to nowy image Sochy jak dla mnie jest obleśna.

 • Re: "Na dobre i na złe": Ratując Latoszka

  Jestem pod wrażeniem, zwłaszcza że moje doświadczenia są krańcowo odmienne, tak jak wszystkich moich krewnych i znajomych.Można rzec- tragicznie odmienne.Czy opisany tu szpital znajduje się w Monachium, Paryżu lub Londynie? Czy ten cywilizowany i kompetentny personel kończył medycynę w Hamburgu, Tuluzie lub Cambridge? A może ta wzruszająca na naszym bagiennym oceanie historia po prostu się Pani

 • Re: Dadzą sobie drugą szansę?

  Bukowski może i fanie wygląda ale jako aktor nie jest utalentowanym aktorem niestety - za każdym razem gra tak samo - wszędzie taki sam - tak zerknelam jak on gra jego role nie roznią się kompletnie(...) bez wyrazu czyli jak dla mnie miernie Nie dziwię sie że przez tyle lat nie mial propozycji A jego żona gra tragicznie tragiczne kij od szczotki