• Informacje na temat:

  jak wygląda arnold schwarzenegger

Artykuły na temat: jak wygląda arnold schwarzenegger
 • Arnold Schwarzenegger podbija Instagram

  Były mistrz kulturystyki, aktor i gubernator stanu Kalifornia. Tak wygląda lista zawodowych dokonań Arnolda Schwarzeneggera. Do tego zestawienia gwiazdor śmiało może już dodać słowo influencer, bo jego posty są hitem sieci.

 • Olimpijczyk Schwarzenegger

  Arnold Schwarzenegger ma zamiar odwiedzić miejsce, w którym zaczęła się jego sportowa kariera.

 • Schwarzenegger docenia Wałęsę

  ..."Wspaniały człowiek" - tak Arnold Schwarzenegger opisał Lecha Wałęsę. Zdjęcie, na którym aktor ściska dłoń Wałęsy można zobaczyć na serwisie Twitter. Okazją do wymiany uścisków były huczne 80. urodziny byłego prezydenta ZSRR Michaiła Gorbaczowa.

 • Brody spadkobiercą Schwarzeneggera

  ...i Danny Trejo. "Predators" to sequel "Predatora" - filmu z 1987 roku, dzieła z pogranicza horroru i science fiction, w którym wystąpił Arnold Schwarzenegger. Udział laureata Oscara w sequelu tego obrazu(...) szokiem. - To niesamowite, że ludzie z 20th Century Fox pozwolili mi przejąć tę pałeczkę. Pamiętam, jak w wieku czternastu lat oglądałem "Predatora" ze Schwarzeneggerem. Nigdy bym nie pomyślał, że to...

 • Schwarzenegger nadal z Hollywood?

  Wygląda na to, że gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger, znany kiedyś jako kulturysta i aktor, nie zerwał na dobre z Hollywood. Według amerykańskiego tygodnika "Entertainment Weekly", odtwórca roli "Terminatora" zaangażowany jest w projekt filmu "I am Legend". Nie znajdzie się jednak w jego obsadzie, tylko został jego producentem.

 • Schwarzenegger nie chce "Matrixa"

  Wszyscy z niecierpliwością czekają na film "T3: The Rise of the Machines", drugą kontynuację kultowego "Terminatora" . Największe emocje wzbudza oczywiście "postać" cyborga T-800, w którego po raz trzeci wcieli się Arnold Schwarzenegger. Aktor nie zamierza zawieść swych fanów, zastrzega jednak, iż jednej rzeczy nie znajdą w "T3".

 • Do niedawna słynny aktor Arnold Schwarzenegger na pytanie, czy zagrałby w kolejnej części "Terminatora", stanowczo odpowiadał, że nie. Wygląda na to, iż ostatnio zmienił jednak swoje nastawienie. Ku radości wielbicieli słynnego obrazu Jamesa Camerona, na to samo pytanie udzielił teraz odpowiedzi twierdzącej.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • "Ulubieńcy herosów"

  Gubernator Kalifornii i aktor-twardziel Arnold Schwarzenegger ponoć wykonuje codzienną dawkę ćwiczeń kulturystycznych w rytm ich muzyki, a do grona innych "celebrities" słuchających Kasabian zaliczają się ikony muzyki rockowej i alternatywnej: Roger Daltrey i Pete Townshend z The Who, Paul Weller, Bobbie Gillespie i Mani z Primal Scream oraz ustawowo nienawidzący innych zespołów Oasis. Kasabian...

 • Kate Beckinsale: Akcja!

  Kate Beckinsale wywiodła wszystkich w pole. Brytyjska aktorka, która niedawno skończyła 39 lat, wygląda bardzo naturalnie i przekonująco zarówno jako wampirzyca Selene z serii "Underworld", jak i Anna, waleczna asystentka pogromcy potworów z "Van Helsinga" - a także jako Lori, w którą wciela się w "Pamięci absolutnej", najnowszym filmie akcji z jej udziałem.