• Informacje na temat:

  jak wygląda nowotwor

Artykuły na temat: jak wygląda nowotwor
 • "Big Brother": Jak wygląda Alicja Walczak z pierwszej edycji programu?

  Alicja Walczak była gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera". Wówczas w domu Wielkiego Brata była postacią wyjątkowo kontrowersyjną. Żaden z uczestników nie był tyle razy nominowany. Co robi dziś Alicja Walczak i jak wygląda?

 • Nowotwór nie przeszkadza mu w pracy

  Przypomnijmy, że u Tony'ego Iommiego wykryto wczesne stadium chłoniaka, nowotworu układu chłonnego. Stało się to kilka tygodni po tym, jak Black Sabbath ogłosili powrót w oryginalnym składzie. Zespół(...) się oświadczenie gitarzysty, który zapewnia, że pomimo choroby prace nad nowym albumem trwają. "Chciałbym wam powiedzieć, jak bardzo jestem wzruszony wsparciem jakie otrzymałem, za co jestem bardzo...

 • Celine Dion: Nigdy nie znajdę takiej miłości jak Rene

  ...nie zapomina o zmarłym w 2016 roku z powodu nowotworu gardła mężu. Jak zdradziła, był on jej największą miłością, a pamięć o nim trwa dzięki dzieciom:  "I każdego dnia wciąż go widzę, ponieważ trójka moich dzieci... wygląda tak jak on i robi tak wiele rzeczy jak on, to jest niesamowite. Był wyjątkowym człowiekiem" - powiedziała gwiazda. "Rene jest ze mną cały czas. I dlatego znajduję odwagę...

 • Kora: Głowa pełna pomysłów

  ..."Fakt" zapowiada powrót walczącej z nowotworem Kory na scenę.

 • George Harrison walczy o życie

  Wygląda na to, że zapewnienia George'a Harrisona o skuteczności jego walki z nowotworem mózgu były przedwczesne. Jak wynika z doniesień prasowych, słynny muzyk został w środę, 1 listopada, przewieziony do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuuje batalię o swoje życie.

 • Paul Newman i Joanne Woodword: Wszyscy o nich mówili

  ..."Ktoś, kto tak wygląda, miałby prawo mieć naprawdę paskudny charakter, co najmniej taki, jak Brando" - mówiono o Paulu Newmanie w Hollywood. Tymczasem - nic z tych rzeczy. Zabójczo przystojny aktor, posiadacz "najpiękniejszych niebieskich oczu amerykańskiego kina", był całkowitym przeciwieństwem rozkapryszonej gwiazdy. Joanne Woodward zmieniła jego życie.

 • Ojciec Adele ma raka

  ...pośrednictwem mediów. Teraz mężczyzna ujawnił, że walczy z nowotworem. Przeszedł już operację wycięcia guzów z jelita i żołądka. Obecenie Evans oczekuje na wyniki badań. Ojciec Adele marzy o tym, żeby(...) widziałem Angelo i zdaję sobie sprawę, że mogę go już nigdy nie zobaczyć" - powiedział Mark Evans w rozmowie z bulwarówką "The Sun". "Nie chciałem niepokoić Adele swoją chorobą, ale wygląda na to, że...

 • "Szokujące": Dokumentalny cykl telewizji TLC

  Dlaczego starsza pani chce kręcić erotyczne wideo? Ile kosztuje dziewictwo i w jakim celu młode dziewczyny decydują się na taką „transakcję”? Jak wygląda życie kobiety po przeszczepie twarzy? Takie tematy podejmuje nowy cykl telewizji TLC - „Szokujące”, który zadebiutuje na antenie 2 września.

 • ​"Wszystkie pieniądze świata" : Sknerus

  W najnowszym filmie Ridleya Scotta pojawia się cała plejada mniejszych i większych kryminalistów, ale najbardziej złowrogim ze wszystkich bohaterów pozostaje przedsiębiorca J. Paul Getty (Christopher Plummer), bogacz nad bogaczami i cynik do piątej potęgi, facet, przy którym Ebenezer Scrooge z "Opowieści wigilijnej" wygląda jak święty Franciszek z Asyżu.

 • Jerzy Stuhr: Wielka siła w słowach

  Aktor, reżyser i... bajkopisarz! To gorący okres dla Jerzego Stuhra - po premierze kontrowersyjnego "Obywatela" czas na "Rewizora". Jak się jednak okazuje, działalność pozasceniczna jest dla artysty równie ważna. Komu pomaga w wolnym czasie?

Wideo na temat: jak wygląda nowotwor
 • Syn Małgorzaty Braunek o jej leczeniu w Polsce: Ładuje się chemię i wysyła do domu!

  Żuławski wspominał, jak wygląda leczenie tradycyjnymi metodami w naszym kraju. "To, co zabija naszą medycynę, to biurokracja. Lekarze nie mogą łączyć tego, co w świecie najnowsze z tym co już znane(...) szpitalach jedyną formą walki z nowotworem jest chemia, a jeśli ona zawodzi, polscy lekarze nie mają pomysłu, jak pomóc w inny sposób! "Chemia ok, ale do pewnego momentu, a potem co? Nasze tradycyjne