• Informacje na temat:

  jak wyglądają dziś aktorzy

Artykuły na temat: jak wyglądają dziś aktorzy
 • "Koty": Jak milion dolarów!

  ...galeria kotów z osobowościami: co kot to inny temperament i inna historia. Był też rytuał przejścia, który wieńczył całą oś dramaturgiczną. Akcji oczywiście było tu zawsze dość mało, jak w każdym ceniącym się musicalu, i jeśli jakaś się pojawiała, to zwykle dynamizowały ją piosenki. Trzeba ich słuchać, w nich w dużej mierze zawarte są wskazówki, opisy sytuacji, przeszłość (każdy kot ma jakąś...

 • Michał Żurawski: Aktorstwo jest jak zawodowy sport

  ...historii". Co tu się będzie działo? Michał Żurawski : - Szczegółów nie znam, wiem tylko, że będę jeździł konno. Aktorzy widzą wcześniej nagrania wstawionych narratorów, którzy opowiadają(...) w ich słowach, a to nie takie łatwe - tym bardziej, że wypowiadane po pijaku zdania nie układają się płynnie, trzeba wpleść w kwestie pomyłki i bełkotliwe tyrady. Niektórzy z gawędziarzy spędzili...

 • M jak miłość i magia Mostowiaków

  Ponad 10 mln widzów, ponad pół tysiąca odcinków. Kilka milionów ludzi odwiedzających codziennie stronę serialu. Losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków śledzimy już od ośmiu lat. Na czym polega fenomen serialu "M jak milość"?

 • "Moda na sukces": Brooke i Ridge po latach

  ..."Moda na aukces" była emitowana w TVP od 1994 roku. Opera mydlana cieszyła się przed laty tak wielką popularnością, że pomimo licznej krytyki zyskała miano kultowej. Jest też najdłużej emitowanym serialem TVP. Zobaczcie, jak dziś wyglądają główni bohaterowie - Brooke i Ridge Forresterowie.

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • "Bejbi blues": Nastoletni rodzice

  ..."Bejbi blues", najnowszy film Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki"), to historia Natalii (Magdalena Berus), która w wieku 17 lat zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba (Nikodem Rozbicki). Tylko w INTERIA.PL zobaczycie premierowy materiał, w którym debiutujący aktorzy opowiadają o pracy na planie.

 • Doris Dörrie: Hołd dla kobiet Fukushimy

  ...- Wstrząsnęło mną to, że - o czym dziś ludzie zdają się zapominać - Fukushimę nawiedziły tak naprawdę trzy katastrofy: tsunami, trzęsienie ziemi i wybuch elektrowni atomowej. A wszystko to w ciągu raptem 20 minut! Byłam tym zdruzgotana, myślałam o Fukushimie niemal codziennie, a sześć miesięcy po tragedii uznałam, że mam już dość nieścisłych medialnych newsów i powinnam odwiedzić to miejsce...

 • Płonące kieliszki, seks w karocy

  W kinie reżysera "Człowieka z żelaza" jest wiele niezapomnianych momentów. "Od niego nauczyłem się, że sceny w filmie powinny być wyraziste, do zapamiętania na całe życie" - tak Janusz Morgenstern wspomina początki współpracy z obchodzącym dziś 85. urodziny Andrzejem Wajdą.

 • Kinga Preis i Artur Żmijewski: Co dalej z "Ojcem Mateuszem"?

  Najsłynniejszy ksiądz detektyw i jego energiczna gospodyni, czyli Artur Żmijewski i Kinga Preis, opowiadają, jak spędzają Wielkanoc. Poza tym dzielą się swoimi przemyśleniami na temat popularności "Ojca Mateusza" i zdradzają, czy będzie więcej sezonów.

 • Grzegorz Zariczny: Nie oceniać bohaterów

  ..., jak wyglądają "Fale"? - Trochę tak. Wyglądało to tak: dawałem im scenariusz, czytaliśmy go...  Zarówno w dokumencie, jak i fabule, mamy salon fryzjerski. W obu przypadkach wygląda on podobnie(...) sprawdzić, czy jeśli wymyślę nową przygodę dla bohatera filmu dokumentalnego, to czy ta przygoda doprowadzi do jakichś nowych wniosków, do nowych wyjaśnień. W dokumencie opisujesz świat, ale nie możesz go...

Dyskusje na temat: jak wyglądają dziś aktorzy