• Informacje na temat:

  jak wyglądał ich pierwszy raz

Artykuły na temat: jak wyglądał ich pierwszy raz
 • Ewa Farna pierwszy raz tak szczerze o małżeństwie!

  Ewa Farna (24 l.) w połowie września została żoną Marina Chobota. Cały ślub jest do tej pory owiany tajemnicą, ale tym razem wokalistka postanowiła powiedzieć parę słów na temat swojego świeżo zawartego małżeństwa.

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Marta Kaczyńska drży o los rodziny! Zaskakujące, jak wygląda jej życie

  Mimo że Marta Kaczyńska (39 l.) i jej mąż Piotr są małżeństwem prawie od dwóch lat, to wciąż borykają się z ciągłymi rozstaniami i tęsknotą. Jak oboje przyznają, pandemia koronawirusa jest dla nich wyzwaniem, m.in. dlatego, że firma biznesmena zaczyna przynosić straty. Zaskakujące, jak zmieniło się życie Kaczyńskiej i jej ukochanego.

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Iwona Pavlović: On zawsze patrzy na mnie jak na miss!

  ...- Jesteśmy razem na dobre i na złe - mówi dzisiaj Iwona. - Czasami żałuję, że tak późno na siebie wpadliśmy. Bo nigdy nie mieliśmy cichych dni - wtrąca Wojciech. Po raz pierwszy spotkali się latem(...), z małżonką. Niemal od razu między nimi zaiskrzyło. - Zobaczyłam Wojtka i pomyślałam: Jaki on jest przystojny! W czerwono-czarnej przepasce na długich włosach wyglądał obłędnie. Na przywitanie podałam mu...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym(...) stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • Danuta Stenka będzie po raz drugi świętować 30-lecie swego ślubu!

  Gdy Danuta Stenka po raz pierwszy zobaczyła młodszego od niej o dwa lata Janusza Grzelaka, pomyślała, że wygląda jak... szczeniak. Był maj 1987 roku, kiedy aktorka przyjechała z zespołem(...) życie! Smukły, wysoki, wyglądał na nie więcej niż osiemnastkę. Drażniła mnie jego natarczywość, ale... wpadł mi w oko - wyznała aktorka wiele lat później, opowiadając o początku swej znajomości...

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

 • "M jak miłość": Recydywista…

  Kolejny tydzień i… kolejne małżeństwo! Zapraszamy na 1374 odcinek „M jak Miłość”, w którym Paweł zostanie oficjalnie mężem Katii. Jak będzie wyglądał ich ślub?

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

Wideo na temat: jak wyglądał ich pierwszy raz
 • Kinga Korta popłakała się ze szczęścia na wieść, że będzie miała syna

  Kinga Korta (50 l.), znana z „Żon Hollywood”, niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o wspaniałym „baby shower”, jakie zorganizowały jej przyjaciółki(...) okazji opowiedziała, jak wyglądał moment, w którym zdradziła mężowi, że jest w upragnionej ciąży. Wyjawiła, że gdy dowiedziała się, że będą mieli chłopca, popłakała się. (x-news/DDTVN)

 • Sołtysik o 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni. "Rozdanie politycznie poprawne"

  z uczestników festiwalu, Marcina Wrony, reżysera prezentowanego w Gdyni filmu "Demon". Główna nagroda festiwalu, czyli Złote Lwy, trafiła do Małgorzaty Szumowskiej za "Body/Ciało". - Za każdym razem jak robię kolejny film to się uczę - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" reżyserka. Aktorka Justyna Suwała otrzymała nagrodę za najlepszy debiut. Jakie miała emocje, gdy oglądała siebie po raz pierwszy na