• Informacje na temat:

  jake gyllenhaal aktor

Artykuły na temat: jake gyllenhaal aktor
 • Jake Gyllenhaal zagra w ekranizacji komiksu

  Rola tajemniczego Mysterio w filmie "Spider-Man: Daleko od domu" nie była ostatnią przygodą Jake'a Gyllenhaala z ekranizacją komiksu. Popularnego aktora zobaczymy w niebawem w adaptacji powieści graficznej "Snow Blind", którą wyreżyseruje twórca nominowanego do Oscara duńskiego thrillera "Winni" - Gustav Moller.

 • Jake Gyllenhaal superhaterem

  Jake Gyllenhaal wystąpi w najnowszym filmie Dana Giroya "Nightcrawler". Aktor zagra słynnego komiksowego bohatera wydawnictwa Marvel.

 • Jake Gyllenhaal zagra przeciwnika "Spider-Mana"

  W sequelu filmu "Spider-Man: Homecoming" ma pojawić się nowy czarny charakter - Mysterio. W tej roli zobaczymy najprawdopodobniej Jake'a Gyllenhaala ("Tajemnica Brokeback Mountain", "Wolny strzelec", "Zwierzęta nocy").

 • Jake Gyllenhaal: Kolekcjoner aktorskich wyzwań

  Takich aktorów jak on nazywa się w Hollywood "kameleonami". Jake Gyllenhaal słynie z niesamowitych aktorskich metamorfoz i zyskał sobie już opinie "speca od ról specjalnych". 19 grudnia ten nieprzeciętnie uzdolniony aktor obchodzi 35. urodziny.

 • "Southpaw": Jake Gyllenhaal bokserem

  Po schudnięciu 15 kilogramów do roli w filmie "Wolny strzelec", Jake Gyllenhaal popracował na siłowni, by wcielić się w postać bokserskiego mistrza świata Billy'ego Hope'a w biograficznym filmie "Southpaw". Efekty obejrzeć możemy w pierwszym zwiastunie obrazu w reżyserii Antoine'a Fuquy.

 • Jake Gyllenhaal jako ofiara zamachu w Bostonie

  Jake Gyllenhaal ma spore szanse, żeby zagrać w dramacie "Stronger". Film oparty jest na książce Jeffa Baumana, który 15 kwietnia 2013 roku przeżył zamach w Bostonie.

 • Maggie Gyllenhaal: Nie boi się odważnych scen

  Debiutowała w filmach swojego ojca. Dzięki talentowi i ciężkiej pracy szybko wyrobiła sobie własną markę. Obecnie należy do najbardziej cenionych aktorek pracujących w Hollywood. Czas dzieli między produkcje niezależne i wysokobudżetowe. Nie boi się rozbieranych scen, o ile mają swoje uzasadnienie w fabule. Najnowszy film Maggie Gyllenhaal, "Przedszkolanka", wchodzi do kin w piątek 29 marca 2019

 • Jake Gyllenhaal na bokserskim ringu

  Po schudnięciu 15 kilogramów do roli w filmie "Wolny strzelec", Jake Gyllenhaal popracował na siłowni, by wcielić się w postać bokserskiego mistrza świata Billy'ego Hope'a w biograficznym filmie "Southpaw". Efekty obejrzeć możemy na premierowym fotosie z obrazu w reżyserii Antoine'a Fuquy.

 • Jake Gyllenhaal: Problem z akcentem

  Jake Gyllenhall - odtwórca roli Księcia Dastana w nowym filmie "Książę Persji: Piaski Czasu" - przyznał, że nie łatwo było uzyskać mu formę fizyczną potrzebną do gry w tej produkcji. Jednak jeszcze większe wyzwanie stanowiło dla niego opanowanie brytyjskiego akcentu.

 • Gyllenhaal nakręcił filmowy dziennik

  Wschodząca gwiazda Jake Gyllenhaal ( "Pojutrze" , "Mila księżycowego światła" ) nie może doczekać się wydania DVD filmu "Jarhead" - najnowszego dzieła Sama Mendesa ( "American Beauty" , "Droga do Zatracenia" ). Powodem zniecierpliwienia aktora jest fakt, że na płycie - jako dodatek - znajdzie się nakręcony przez niego dziennik filmowy.

Zdjęcia na temat: jake gyllenhaal aktor