• Informacje na temat:

  jake lloyd aktor

Artykuły na temat: jake lloyd aktor
 • Zmarł Sam Lloyd. Miał 56 lat

  Nie żyje aktor Sam Lloyd, znany dzięki roli prawnika Teda Bucklanda w komediowym serialu "Hoży doktorzy". Miał 56 lat.

 • "Głupi i głupszy bardziej" : Życie jako żart

  Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień. "Głupi i głupszy bardziej" braci Farrelly - będący sequelem niemalże klasycznej i z pewnością kultowej komedii z 1994 roku - wygląda tak, jakby w międzyczasie nic się nie zmieniło. To wciąż kino dosadne, pozbawione jakichkolwiek pretensji i wypełnione dziecięcą radością. Jedynym dodatkiem jest zdrowa dawka nostalgii.

 • "12 małp": Christopher Lloyd wystąpi w 3. sezonie

  Legendarny aktor, znany przede wszystkim z roli doktora Emmetta Browna z filmowej trylogii "Powrót do przyszłości", zagra w kilku odcinkach trzeciego sezonu "12 małp".

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe

 • MacGyver

  Pinky, stary aktor, przyjaciel MacGyvera, znajduje na strychu taśmy ze swoimi filmami. Przez lata myślał, że przepadły. Kiedyś był sławny jak Keaton, Lloyd....

 • "Jersey Boys" na Blu-ray i DVD

  Najnowszy film w reżyserii Clinta Eastwooda, ekranizacja musicalu nagrodzonego czterema nagrodami Tony, debiutuje 28 listopada na płytach Blu-ray i DVD. "Jersey Boys" to historia The Four Seasons, jednego z najpopularniejszych zespołów lat 60. XX wieku, którego płyty sprzedały się w nakładzie ponad 100 mln egzemplarzy.

 • "Teoria wielkiego podrywu": Doktor Cooper spotyka doktora Browna

  Christopher Lloyd ("Cheers", "Chuck") wystąpi gościnnie w jednym z najbliższych odcinków "Teorii wielkiego podrywu" (epizod zadebiutuje na antenie stacji CBS 1 grudnia bieżącego roku).

 • Christopher Lloyd w "Batmanie"?

  Serwis internetowy poświęcony człowiekowi-nietoperzowi przekazał pogłoskę, jakoby w przygotowywanym od dłuższego czasu kolejnym "Batmanie" miał wystąpić Christopher Lloyd ( "Mój przyjaciel Marsjanin" ). Urodzony w 1938 roku ceniony aktor charakterystyczny, zapamiętany przede wszystkim z roli doktora Emmetta Browna w trylogii "Powrót do przyszłości" , miałby zagrać osobnika zwanego Scarecrow.

 • "Współczesna rodzina" się powiększy

  W piątym sezonie serialowa rodzina zyska nowego członka. Do obsady dołączy komik i aktor - Adam DeVine. Wcieli się w postać Manny’ego.

 • Problemy w szkole przez "Gwiezdne wojny"

  Jake Lloyd przyznał w jednym z niedawnych wywiadów, że rola Anakina w "Gwiezdnych wojnach" nie była dla niego miłym doświadczeniem. Aktor, który jako dziecko wystąpił w pierwszej części kultowego filmu, miał przez to problemy w szkole, był wyśmiewany przez rówieśników i wytykany palcami.