• Informacje na temat:

  jake richardson

Artykuły na temat: jake richardson
 • "Niezwyciężony" : Jake chce Oscara

  Jake Gyllenhaal jest bez wątpienia jednym z najlepszych amerykańskich aktorów swego pokolenia. Dowiódł tego między innymi w "Tajemnicy Brokeback Moutain", "Labiryncie" oraz "Wolnym strzelcu". Za tego ostatniego powinien otrzymać wszystkie nagrody świata, tymczasem skończył bez oscarowej nominacji. Od tego pominięcia Gyllenhaal coraz chętniej sięga po role mogące zdobyć łatwy poklask wśród...

 • Rihanna w kontrowersyjnej sesji Terry'ego Richardsona

  Barbadoska wokalistka stanęła przed obiektywem kontrowersyjnego fotografa gwiazd, Terry’ego Richardsona. Sesja Rihanny znajdzie się w magazynie "CR Fashion Book".

 • Nowy program Richardson

  Po zakończeniu emisji "Europa da się lubić" Monika Richardson została bez pracy. Nie na długo. Od września poprowadzi nowe show w Dwójce.

 • Nowy program Richardson

  W niedzielę, 17 stycznia, o godz. 17.00 program II TVP wyemituje pierwszy odcinek nowego magazynu kulturalnego - "Wstęp wolny". Gospodarzami programu będą Monika Richardson i Piotr Szygalski.

 • M. Richardson kontra Potter

  Po wielu miesiącach spekulacji wreszcie ogłoszono, kto zagra reporterkę Ritę Skeeter w ekranizacji powieści "Harry Potter i Czara Ognia". We wścibską dziennikarkę "Proroka Codziennego" wcieli się brytyjska aktorka Miranda Richardson ( "Pająk" , "Godziny" ). Niecierpliwe oczekiwany film powstaje dla studia Warner Bros.

 • Sky Ferreira broni Terry'ego Richardsona

  Wokalistka Sky Ferreira podkreśla, że kontrowersyjny fotograf Terry Richardson nigdy nie zachowywał się w stosunku do niej w niewłaściwy sposób.

 • Monika Richardson: Pożegnanie z Anglią

  Najnowsza książka Moniki Richardson "Pożegnanie z Anglią" pełna jest obserwacji z życia Anglików i Angielek. Okazuje się, że zdaniem autorki, panie mieszkające na Wyspach pełne są kompleksów...

 • Joseph Gordon-Levitt jako Edward Snowden

  W obrazie w drugoplanowych rolach zagrali również: Shailene Woodley, Melissa Leo, Zachary Quinto, Tom Wilkinson, Rhys Ifans, Joely Richardson i Timothy Olyphant. "To jedna z największych, najbardziej ekscytujących historii naszych czasów. Ten film będzie dla mnie prawdziwym wyzwaniem" - Oliver Stone mówił w czerwcu 2014 w rozmowie z dziennikarzem brytyjskiego dziennika "The Guardian" Scenariusz...

 • Anne Hathaway jako Miley Cyrus

  ..." w reżyserii kontrowersyjnego fotografika Terry'ego Richardsona Miley Cyrus zaprezentowała się w prześwitującej białej koszulce i krótkich spodenkach. W kilku scenach wokalistka prezentowała się nago...

 • Co z "Pytaniem na śniadanie"?

  W poranku gorąco! Przetasowania i zmiany. Plotka goni plotkę. Czy para Monika Richardson - Zbigniew Zamachowski zostanie? A może dziennikarka zostanie szefową programu?

Zdjęcia na temat: jake richardson