• Informacje na temat:

  jake richardson aktor

Artykuły na temat: jake richardson aktor
 • "Niezwyciężony" : Jake chce Oscara

  Jake Gyllenhaal jest bez wątpienia jednym z najlepszych amerykańskich aktorów swego pokolenia. Dowiódł tego między innymi w "Tajemnicy Brokeback Moutain", "Labiryncie" oraz "Wolnym strzelcu". Za tego ostatniego powinien otrzymać wszystkie nagrody świata, tymczasem skończył bez oscarowej nominacji. Od tego pominięcia Gyllenhaal coraz chętniej sięga po role mogące zdobyć łatwy poklask wśród...

 • Gildia Aktorów nominuje

  We wtorek, 28 stycznia, Gildia Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild), ogłosiła swe tegoroczne nominacje. Najwięcej nominacji aktorskich otrzymały filmy "Chicago" (pięć), "Godziny" (cztery) i "Adaptacja" (trzy). Nagrody zostaną wręczone w tym roku już po raz 9. Listę zwycięzców Gildia ogłosi 9 marca.

 • Co z "Pytaniem na śniadanie"?

  W poranku gorąco! Przetasowania i zmiany. Plotka goni plotkę. Czy para Monika Richardson - Zbigniew Zamachowski zostanie? A może dziennikarka zostanie szefową programu?

 • David Hemmings nie żyje

  David Hemmings, pamiętny odtwórca głównej roli w filmie "Powiększenie" Michelangelo Antoniononiego, zmarł w wieku 62 lat. Brytyjski aktor miał również na koncie występy w dziełach takich twórców, jak m.in. Michael Winner, Joshua Logan, Tony Richardson, Richard Lester, Ridley Scott i Martin Scorsese. Przyczyną śmierci był zawał serca.

 • Albert Finney nie żyje. Miał 82 lata

  Nie żyje brytyjski aktor Albert Finney. Zmarł w wieku 82 lata po krótkiej chorobie. Mimo aż pięciu nominacji do nagrody Akademii, na jego półkę nigdy nie trafił Oscar.

 • EnergaCamerimage: Gwiazdy kina nagrodzone

  Aktor Danny DeVito, reżyser Peter Greenaway i reżyser oraz producentka filmów dokumentalnych Helena Trestikova odebrali w sobotę, 9 listopada, nagrody podczas gali otwarcia 27. Festiwalu Filmowego EnergaCamerimage. Wyróżniono także polską aktorkę Ewę Dałkowską.

 • "Każdy film to ryzyko"

  John Malkovich to wybitny amerykański aktor, który od lat z powodzeniem występuje w filmach i teatrze, jest także reżyserem i producentem. Urodził się...

 • Zamachowski księdzem alkoholikiem

  Zbigniew Zamachowski zagra w "Ojcu Mateuszu" duchownego zmagającego się z poważnym uzależnieniem od alkoholu. Aktor cieszy się, że serial zwraca uwagę na ten ważny problem społeczny.

 • Rafał Królikowski prezenterem

  W przyszłym tygodniu rozpocznie się Sopot Hit Festiwal 2009, podczas którego usłyszymy przeboje tego lata. Jednym z prowadzących koncerty będzie aktor Rafał Królikowski, znany miłośnikom serial u "Teraz albo nigdy".

 • W zgodzie z samym sobą

  ...się przydadzą. Aktor zakochał się z wzajemnością w prezenterce Monice Richardson. Uczucie wybuchło podczas kręcenia jednego z odcinków programu "S.O.S. dla świata" i jest tak silne, że oboje postanowili zakończyć swoje małżeństwa (on z aktorką Aleksandrą Justą, ona ze szkockim pilotem Jamiem Malcolmem) i wreszcie zamieszkać razem. Tyle że rozwód kosztuje, szczególnie, kiedy jest się ojcem czworga...

Zdjęcia na temat: jake richardson aktor