• Informacje na temat:

  jake short

Artykuły na temat: jake short
 • Johnny Depp: Będzie w każdym domu

  Wkrótce trafi pod strzechy i zdobędzie – o ile to możliwe – jeszcze więcej fanów! Bo wystąpi w serialu „Life’s Too Short”. Zagra tam… samego siebie.

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • ​"I Am the Night": Kto zabił Czarną Dalię?

  ...zamordowanej, ale dziennikarze woleli nazywać Elizabeth Short Czarną Dalią z uwagi na kolor sukienek, w których widywana była za życia. W ciągu roku w kręgu podejrzanych znalazło się blisko 200 osób.  Wśród(...) Singletary’ego, postać będącą połączeniem różnych reporterów, którzy przez lata badali morderstwo Short i mieli swoje podejrzenia co do sprawcy. Tajemnica zza grobu Czy dziadek Fauny, George...

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • Najlepsze zwiastuny seriali z Comic Con 2019. Nie możecie ich przegapić

  ...również, że zrealizowane zostaną kolejne odcinki projektu "Star Trek: Short Treks". Tym razem bohaterami krótkich odcinków zostaną Pike (Anson Mount), Spock (Ethan Peck) i Numer Jeden (Rebecca Romijn...

 • Gwiazda "Jericho" w kinie

  Skeet Ulrich, gwiazda serial u "Jericho" (Jake Green), wraca do produkcji filmowej. Znany choćby z gry w "Krzyku" aktor, podpisał kontrakt na udział w dramacie "Armored", który jeszcze w tym roku ma trafić do kin.

 • Sceniczna wersja "Gdzie jest Nemo"

  Wygląda na to, że kolejna, po "Shreku" , animacja doczeka się swojej scenicznej wersji. "Finding Nemo: The Musical" określany jest przed producentów jako "Broadway-caliber short form", a jego premiera zaplanowana jest na styczeń 2007 roku.

 • Sukcesy polskiego dokumentu

  Rozpoczął się festiwal filmów krótkometrażowych Norwegian Short Film Festival w Grimstad. W specjalnej sekcji pokazany zostanie na nim dokument Dariusza Jabłońskiego "Gry wojenne".

 • AC/DC: Gitarzysta kurduplem wszech czasów

  Angus Young, gitarzysta grupy AC/DC, zwyciężył w plebiscycie magazynu "Maxim" na "największego kurdupla wszech czasów" ("greatest short dudes of all time"). "Chcemy pomóc kobietom w walce z ich genetycznie uwarunkowaną płytkością przy wyborze partnera" - czytamy w redakcyjnym komentarzu.

 • Damona Albarna muzyka do filmu

  Damon Albarn, frontman i wokalista angielskiej grupy Blur, zilustrował muzyką, krótki klip "OnSet - the Short Film", przedstawiający kulisy montowania produkcji filmowych. Trwający nieco ponad minutę obraz został zmontowany z fragmentów nakręconych na planie ponad 30 brytyjskich filmów.

Wideo na temat: jake short
 • Jako w piekle, tak i na Ziemi

  Dwójka archeologów poszukuje zaginionego skarbu w katakumbach pod Paryżem.

 • Kod nieśmiertelności

  Kapitan Colter Stevens, żołnierz z wzorowym przebiegiem służby, budzi się pewnego dnia w ciele nieznanego sobie człowieka, jadąc chicagowską kolejką podmiejską. Po jakimś czasie odkrywa, iż jest to część misji mającej na celu odkrycie tożsamości terrorysty, który... już dokonał zamachu. Okazuje się, że Stevens jest częścią rządowego eksperymentu nazwanego "Source Code", czyli programu, który umożliwia przeniesienie się w czasie i przejęcie czyjejś osobowości na osiem ostatnich minut życia...

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.