• Informacje na temat:

  jake t.

Artykuły na temat: jake t.
 • Maisie Williams jako włamywaczka

  Maisie Williams wystąpią Sylvester McCoy ("Doktor Who"), Ian Kenny ("Han Solo: Gwiezdne wojny - historie"), Rita Tushingham ("Smak miodu"), Jake Curran ("Furia"), Andrew Ellis ("Moja gwiazda: Teen...

 • Jake Gyllenhaal zagra w ekranizacji komiksu

  Rola tajemniczego Mysterio w filmie "Spider-Man: Daleko od domu" nie była ostatnią przygodą Jake'a Gyllenhaala z ekranizacją komiksu. Popularnego aktora zobaczymy w niebawem w adaptacji powieści graficznej "Snow Blind", którą wyreżyseruje twórca nominowanego do Oscara duńskiego thrillera "Winni" - Gustav Moller.

 • "Przeboje i podboje" powrócą jako serial

  ...i na platformie HBO GO. W sieci można już oglądać pierwszy zwiastun tego serialu. W pozostałych rolach wystąpili m.in.: David H. Holmes, Jake Lacy, Da'Vine Joy Randolph oraz Kingsley Ben-Adir.

 • "Niezwyciężony" : Jake chce Oscara

  Jake Gyllenhaal jest bez wątpienia jednym z najlepszych amerykańskich aktorów swego pokolenia. Dowiódł tego między innymi w "Tajemnicy Brokeback Moutain", "Labiryncie" oraz "Wolnym strzelcu". Za tego ostatniego powinien otrzymać wszystkie nagrody świata, tymczasem skończył bez oscarowej nominacji. Od tego pominięcia Gyllenhaal coraz chętniej sięga po role mogące zdobyć łatwy poklask wśród...

 • Jake Black z Alabama 3 nie żyje

  Jake Black, członek zespołu Alabama 3 oraz twórca piosenki otwierającej serial "Rodzina Soprano", zmarł 21 maja w szpitalu.

 • Jake Gyllenhaal superhaterem

  Jake Gyllenhaal wystąpi w najnowszym filmie Dana Giroya "Nightcrawler". Aktor zagra słynnego komiksowego bohatera wydawnictwa Marvel.

 • Jake Gyllenhaal zagra przeciwnika "Spider-Mana"

  W sequelu filmu "Spider-Man: Homecoming" ma pojawić się nowy czarny charakter - Mysterio. W tej roli zobaczymy najprawdopodobniej Jake'a Gyllenhaala ("Tajemnica Brokeback Mountain", "Wolny strzelec", "Zwierzęta nocy").

 • "Ścigany" powraca jako serial

  Niesłusznie oskarżony o morderstwo żony chirurg Richard Kimble to jedna z najbardziej znanych ról Harrisona Forda. "Ścigany" - oparty na motywach serialu z 1963 roku - był trzecim najbardziej dochodowym filmem 1993 roku i otrzymał siedem nominacji do Oscara i statuetkę aktorską dla Tommy'ego Lee Jonesa. Wkrótce premierę będzie miała nowa wersja produkcji, a już teraz można oglądać jej zwiastun.

 • Małgorzata Kożuchowska jako Stanisława Gierek

  W poniedziałek, 27 lipca, w Ustroniu ruszyły zdjęcia do produkowanego przez Global Studio filmu "Gierek". Jedna z jego producentek, Jolanta Owczarczyk, podzieliła się na Instagramie pierwszymi zdjęciami z planu. Widać na nich Małgorzatę Kożuchowską, która zagra Stanisławę Gierek oraz Michała Koterskiego w roli Edwarda Gierka.

 • Dwayne Johnson jako Willy Wonka?

  Dwayne Johnson zdradził, że miał wcielić się w głównego bohatera w kinowym przeboju "Charlie i fabryka czekolady". Do roli, którą zagrał finalnie Johnny Depp, typował go ponoć sam reżyser obrazu, Tim Burton.

Zdjęcia na temat: jake t.
 • Meryem Uzerli jako Roksolana we "Wspaniałym stuleciu"
Wideo na temat: jake t.
Dyskusje na temat: jake t.