• Informacje na temat:

  jaki dom ma krzysztof krawczyk

Artykuły na temat: jaki dom ma krzysztof krawczyk
 • #Hot16Challenge2: Krzysztof Krawczyk podjął wyzwanie

  ...#Hot16Challenge, który początkowo był zabawą dla raperów, rozkręcił się na dobre. Do wyzwania włączają się muzycy prezentujący inne gatunki oraz osoby, które w ogóle nie są związane ze środowiskiem muzycznym. Swoje nagranie zaprezentował także Krzysztof Krawczyk.

 • Krzysztof Krawczyk: Emocje aż furczały!

  ...4 listopada do sprzedaży trafiła płyta Krzysztofa Krawczyka "Duety", na której znalazły się jego utwory nagrane z innymi wokalistami i wokalistkami. O pamiętnych współpracach gwiazdor opowiedział Interii.

 • Krzysztof Krawczyk muszkieterem

  Krzysztof Krawczyk (59 l.) od rozstania z Trubadurami przez 29 lat nie nosił stroju muszkietera. Teraz znów w nim wystąpił na specjalnym spotkaniu z wychowankami warszawskiego domu dziecka im. Janusza Korczaka.

 • Krzysztof Krawczyk świętuje

  Krzysztof Krawczyk, jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów, wykonawca takich przebojów jak "Pamiętam Ciebie z tamtych lat", "Jak minął dzień", "Byle było tak", "Parostatek", "Mój przyjacielu" kończy w czwartek (8 września) 65 lat.

 • Krzysztof Krawczyk pogodził rodzinę

  Wszystko wskazuje na to, że dramat rodzinny Krzysztofa Krawczyka wreszcie się skończył. Piosenkarz wreszcie widuje swojego wnuka, bo syn artysty Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola pogodzili się.

 • Krzysztof Krawczyk: Jeżeli ktoś ma w sobie wiarę, może śpiewać "wiecznie młody"

  ...- Mam to szczęście wozić ze sobą niedosyt śpiewania ludziom. Całe moje życie podporządkowało się właśnie temu. W moim przypadku, w dużym procencie, żyję po to, aby śpiewać - mówi Interii Krzysztof Krawczyk, który w zeszłym miesiącu wydał płytę "Wiecznie młody", na której interpretuje przeboje Boba Dylana.

 • Krzysztof Krawczyk: Ludzie to wyczuwają

  Krzysztof Krawczyk marzy o płycie jazzowej z udziałem orkiestry. "Najlepiej, żeby to był Adaś Sztaba, ale on jeszcze o tym nie wie" - zdradził PAP Life. Piosenkarz w związku z jubileuszem 50-lecia swojej pracy artystycznej przyznaje, że ma coraz ambitniejsze plany.

 • Myslovitz dla Krzysztofa Krawczyka

  Nowy album Krzysztof Krawczyka, zatytułowany "...Bo marzę i śnię", jest promowany singlem z piosenką "Bo jesteś Ty". Jej autorem jest nie kto inny niż Przemek Myszor z grupy Myslovitz, który opowiedział INTERIA.PL o kulisach powstania tego utworu. Ujawnił nam, że zaimponował tym nagraniem swoim rodzicom.

 • Krzysztof Krawczyk ujawnia wnętrze

  O piosence "Parostatek" nie pada nawet słowo. Sporo natomiast o dzieciństwie, żałobie, duchowym odrodzeniu, duetach, wierze, nowej płycie, ukochanej żonie, biedzie, odchudzaniu, Janie Pawle II i pewnej radzie, jakiej udzielił mu niegdyś kolega po fachu, Jerzy Połomski. Krzysztof Krawczyk - wrażliwy na krzywdę bard ponowoczesności odsłania przed nami swoje bogate wnętrze.

 • Krzysztof Krawczyk na Hip Hop Kempie? Tego chcą internauci

  Po zeszłorocznej akcji "Krzysztof Krawczyk na Open'era", tym razem swojej szansy próbują fani Hip Hop Kempu, którzy zorganizowali wydarzenie "Krzysztof Krawczyk na Hip Hop Kemp 2016".

Wideo na temat: jaki dom ma krzysztof krawczyk
 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 3 marca

  ), przyjaciel z dzieciństwa. Inga (Małgorzata Socha) żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta (Krzysztof Wieszczek). Tymczasem Robert postanawia przenieść się do warszawskiego oddziału firmy, w której pracuje(...) znajdzie sposób, aby szybko ściągnąć go do domu? Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) komunikuje Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub