• Informacje na temat:

  jakimowicz jarosław

Artykuły na temat: jakimowicz jarosław
 • Jarosław Jakimowicz dziękuje Antoniemu Macierewiczowi

  Aktor Jarosław Jakimowicz podziękował w środę na antenie TVP Info Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • "Pytanie na śniadanie": Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym

  Jarosław Jakimowicz został właśnie gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie extra". O aktorze ostatnio zrobiło się głośno, kiedy publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • Jarosław Jakimowicz zażądał wyproszenia gościa ze studia Polsatu

  Jarosław Jakimowicz znowu wzbudza spore emocje. Aktor, który zasłynął niedawno tym, że publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość", zażądał, aby ze studia Polsatu wyprosić jednego z gości programu Agnieszki Gozdyry "Skandaliści". Co się stało?

 • Jarek Jakimowicz w teledysku Playboys

  W najnowszym klipie discopolowej grupy Playboys "Jak to się stało" wystąpił Jarosław Jakimowicz, pamiętany z głównej roli w filmie "Młode Wilki".

 • Dłoń Jakimowicza wróci do Międzyzdrojów

  Jarosław Jakimowicz z Festiwalem Gwiazd w Międzyzdrojach związany jest od samego początku. W tym roku zostanie odsłonięta jego tablica na Alei Gwiazd. Już przed laty odcisnął swoją dłoń w pamiątkowej płycie, ale zaginęła ona w niewyjaśnionych okolicznościach.

 • Jarosław Jakimowicz: Castingi są żenujące

  ...- Casting to najczęściej uwłaczające doświadczenie - uważa Jarosław Jakimowicz. Według aktora artyści podczas przesłuchań traktowani są bez szacunku, a osoby organizujące castingi nie nadają się do tej pracy. Zdaniem Jakimowicza najgorsze są przesłuchania do reklam, które określa jako żenujące.

 • Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu "Komisarz Alex" w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode wilki".

 • Jarosław Jakimowicz: Będzie trzecia część "Młodych wilków"!

  Jarosław Jakimowicz chce wrócić na ekrany kin w wielkim stylu. Aktor zdobył popularność w latach 90. dzięki roli "Cichego" w filmie sensacyjnym "Młode wilki" Jarosława Żamojdy. Mimo że aktor w dalszym ciągu jest rozpoznawalny, jego kariera zwolniła. Obecnie gwiazdor liczy jednak na swój wielki powrót za sprawą trzeciej odsłony serii "Młode wilki", nad którą intensywnie pracuje.

 • Jarek Jakimowicz i Playboys razem ("Jak to się stało")

  Ponad 55 tys. wyświetleń w ciągu 15 godzin - takim wynikiem może się pochwalić najnowszy teledysk discopolowej grupy Playboys. W "Jak to się stało" wystąpił Jarosław Jakimowicz, pamiętany z głównej roli w filmie "Młode Wilki".

 • Katarzyna Cichopek w serialu "Na sygnale"

  Niebawem w serialu o ratownikach medycznych "Na sygnale" wystąpią Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz. Odcinek z ich udziałem zapowiada się niezwykle. Miejscem akcji będzie bowiem plan filmowy.

Zdjęcia na temat: jakimowicz jarosław
Wideo na temat: jakimowicz jarosław