• Informacje na temat:

  jakimowicz jarosław co robi

Artykuły na temat: jakimowicz jarosław co robi
 • "Na sygnale": Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz w Leśnej Górze

  Wkrótce Katarzynę Cichopek, czyli Kingę Zduńską z sagi rodu Mostowiaków oraz Jarosława Jakimowicza, niezapomnianego Cichego z "Młodych wilków, zobaczymy w gościnnych rolach w serialu TVP2 "Na sygnale". A Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) dostaną propozycję zagrania w filmie!

 • Michał Wiśniewski debatuje o służbie zdrowia. "To chyba jakieś żarty"

  6 stycznia w telewizji Polsat News wyemitowano program "Tak czy Nie". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na temat kryzysu w służbie zdrowia nie debatowali politycy oraz lekarze, a celebryci - Jarosław Jakimowicz oraz Michał Wiśniewski. Widzowie nie kryli zaskoczenia.

 • Jarosław Jakimowicz wyznaje w tabloidzie: Syn żyje dzięki mojej wątrobie!

  Jarosław Jakimowicz (45 l.) wciąż usilnie próbuje o sobie przypomnieć. Tym razem chwaląc się, że oddał swojemu choremu dziecku wątrobę!

 • Jarosław Jakimowicz: Castingi są żenujące

  - Casting to najczęściej uwłaczające doświadczenie - uważa Jarosław Jakimowicz. Według aktora artyści podczas przesłuchań traktowani są bez szacunku, a osoby organizujące castingi nie nadają się do tej pracy. Zdaniem Jakimowicza najgorsze są przesłuchania do reklam, które określa jako żenujące.

 • Jakimowicz robi z siebie idiotę

  Gotów jest zrobić wszystko, by świat o nim nie zapomniał...

 • Zaciszna pizzeria, piękna kobieta z dwójką małych dzieci i kokietujący ją Jarosław Jakimowicz... Nie, to nie trzecia część "Młodych wilków", lecz kolejny odcinek "Klanu".

 • „Na dobre i na złe”: Ulubieniec Jacka Kurskiego oskarżony o hipokryzję do kwadratu! O co chodzi?

  ...​Jarosław Jakimowicz, czyli niezapomniany Rafał Oleński z "Na dobre i na złe" i Artur Lenart ze "Złotopolskich", to jeden z najczęściej... hejtowanych polskich aktorów. Ostatnio internauci oskarżyli go o hipokryzję, wytykając mu, że co innego mówi w programach TVP, a co innego robi. O co poszło?

 • Imprezowa apokalipsa?

  "Suma wszystkich kaców" - takim hasłem reklamowana jest nowa polska komedia "Wyjazd integracyjny", której premiera zaplanowana jest na 4 listopada.

 • Jakimowicz przypomina, że też jest bohaterem

  Przemek Saleta (40 l.) zyskał rozgłos dzięki swojej nerce - niedawno oddał ją córce Nicole, a sprawa została odpowiednio nagłośniona. Jarosław Jakimowicz chce powtórzyć sukces boksera za pomocą swojej wątroby.

 • Glinka: Drapieżna femme fatale

  Fani uwielbiają Katarzynę Glinkę za jej energię, temperament i piękny uśmiech. Teraz zobaczą ją - w zupełnie nowym, drapieżnym wydaniu - w głównej roli w komedii "Wyjazd integracyjny", która trafi na ekrany kin 4 listopada.

Wideo na temat: jakimowicz jarosław co robi
 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...

 • Tak to się teraz robi

  Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie

 • Co robimy w ukryciu

  Współlokatorzy: Viago, Deacon oraz Vladislav usiłują normalnie egzystować i przezwyciężać trudy życia codziennego, mimo iż są nieśmiertelnymi parusetletnimi wampirami, które żywią się ludzką krwią.

Dyskusje na temat: jakimowicz jarosław co robi