• Informacje na temat:

  jako jessica simpson

Artykuły na temat: jako jessica simpson
 • Jessica Simpson: Chuck Norris, Denzel Washington i molestowanie seksualne

  Amerykańska aktorka i piosenkarka w najnowszym wywiadzie przypomniała, że gdy była dzieckiem, uczestniczyła w przesłuchaniach do popularnego programu muzycznego. Usłyszała wtedy, że za mocno porusza brwiami i że powinna pójść na korepetycje do profesjonalnego aktora. Simpson wybrała Chucka Norrisa. "Musisz odnaleźć w sobie wewnętrznego Denzela Washingtona" - poradził jej wtedy aktor.

 • Jessica Simpson miliarderką?

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson jest na dobrej drodze do zostania miliarderką. Jej linia odzieży i inne produkty zarobiły 750 milionów dolarów w ciągu roku.

 • Jessica Simpson rozwodzi się

  ...25-letnia Jessica Simpson, amerykańska piosenkarka i aktorka, złożyła pozew rozwodowy. Przypomnijmy, że przez ostatnie trzy lata gwiazda muzyki pop była żoną 32-letniego Nicka Lachey, byłego wokalisty grupy 98 Degrees.

 • Jessica Simpson o tyciu w czasie ciąży

  Jessica Simpson odgryzła się za nieprzychylne komentarze na temat jej wagi.

 • Jessica Simpson: Britney tak, Christina nie

  Szykuje nam się kolejna wojna na słowa pomiędzy amerykańskimi wokalistkami. Jak zwykle głównymi postaciami będą odwieczne rywalki Britney Spears i Christina Aguilera, ale tym razem konflikt sprowokowała Jessica Simpson, gwiazda programu "Nowożeńcy".

 • Złotousta Jessica Simpson o swojej ciąży (pierwszej i drugiej)

  Popularny bloger Perez Hilton zebrał najlepsze teksty Jessiki Simpson na temat swojej ciąży. Ubaw po pachy!

 • Złote Globy 2017: Pięć nominacji dla serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"

  Serial "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" otrzymał najwięcej, aż 5 nominacji do przyszłorocznych Złotych Globów. Poza szansą na statuetkę w kategorii najlepszy miniserial (lub film telewizyjny) o Złoty Glob rywalizować będzie też aktorski kwartet produkcji z Johnem Travoltą na czele.

 • "Gorące" młode gwiazdy

  Amerykański magazyn "Teen People" opublikował listę 25. najbardziej "gorących" młodych gwiazd rozrywki, liczących mniej niż 25 lat. W zestawieniu znaleźli się między innymi Alicia Keys, Ciara, Jessica i Ashlee Simpson, Jesse McCartney i Justin Timberlake.

 • Marilyn Manson i Kid Rock jako ostatni zostali wpisani na listę wykonawców, którzy pojawią się 8 stycznia na ceremonii wręczenia nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego, która odbędzie się w Shrine Auditorium w Los Angeles.

 • Tom Cruise i Złote Maliny

  Ogłoszono nominacje do nagrody Złotych Malin - wyróżnień dla najgorszych filmowych objawień 2005 roku. Aż trzy nominacje do tej ironicznej nagrody otrzymał Tom Cruise, który uznany został niedawno najbardziej irytującą gwiazdą filmową. Amerykański aktor otrzymał jedną nominację jako najgorszy aktor ( "Wojna światów" ) oraz dwie - w nowo powstałej kategorii dla "gwiazd, których wszyscy mamy już...