• Informacje na temat:

  jakub gierszał kulig

Artykuły na temat: jakub gierszał kulig
 • Znamy kandydatów do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za 2012 rok

  Piotr Głowacki, czyli Kazik z "Barw szczęścia", i Joanna Kulig, czyli Wika Bura ze "Szpilek na Giewoncie", to najpoważniejsi kandydaci do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za 2012 rok.

 • Gierszał w komediowej roli

  Okrzyknięty polskim Jamesem Deanem po znakomitych kreacjach aktorskich w filmach "Wszystko co kocham" i "Sala samobójców" Jakub Gierszał za chwilę znów pojawi się na dużym ekranie. Tym razem w komedii!

 • Gierszał traci cnotę z debiutantką

  8 lutego 2013 roku na ekrany kin wejdzie film "Nieulotne" - najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, którego poprzednia produkcja "Wszystko, co kocham" była polskim kandydatem do Oscara

 • Najgorętsze nazwiska polskiego kina

  Joanna Kulig okrzyknięta została przez Amerykanów "najbardziej elektryzującą aktorką". Z kolei Jakub Gierszał, dzięki roli w "Yumie", stał się "nowym Jamesem Deanem". Młode twarze polskiego kina mają wielkie ambicje i żadnych kompleksów. Podbiją Hollywood?

 • "Nieulotne": Polscy studenci w Hiszpanii

  "Czy kilka sekund - realnych i policzalnych, może mieć wpływ na nasze życie...?" - odpowiedź na to pytanie przyniesie film "Nieulotne" - najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, którego poprzednia produkcja "Wszystko co kocham" była polskim kandydatem do Oscara.

 • Jacek Borcuch: Rewolucjonista miłości

  Opowieść o końcu niewinności - tak film "Nieulotne", który do kin trafi w piątek, określił reżyser Jacek Borcuch. Film jest historią trudnej miłości pary dwudziestolatków. Główne role grają Jakub Gierszał i Magdalena Berus. Akcja częściowo toczy się w Hiszpanii.

 • To nie jest typowa komedia

  - To jedna z najzabawniejszych polskich komedii, jakie widziałem od lat - powiedział twórca "Samych swoich", Sylwester Chęciński o najnowszym filmie Janusza Kondratiuka "Milion dolarów", który 13 maja trafił na ekrany kin. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć, jak wyglądała praca na planie tej produkcji.

 • Magdalena Berus: Łatwo przyszło...

  - Miałam nadzieję, że coś jeszcze zrobię po "Bejbi blues", ale nie wiedziałam, że tak szybko to nastąpi - mówi Magdalena Berus. Na ekranach kin wciąż gości przebojowy "Bejbi blues" Kasi Rosłaniec, w którym zadebiutowała, a już za tydzień będziemy ją oglądać w filmie "Nieulotne" - najnowszym obrazie Jacka Borcucha nagrodzonym za zdjęcia na festiwalu Sundance.

 • Milion dolarów i... nic

  "Milion dolarów" , reż. Janusz Kondratiuk, Polska 2010, dystrybutor Profilm, premiera kinowa 13 maja 2011 roku.

 • Berlinale - polskie akcenty na festiwalu

  Projekcje "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej i "Sekretu" Przemysława Wojcieszka będą wśród polskich akcentów na 62. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Impreza rozpocznie się w czwartek, potrwa do 19 lutego.