• Informacje na temat:

  jakub gierszał nowe zdjęcia

Artykuły na temat: jakub gierszał nowe zdjęcia
 • ​Jakub Gierszał staje do wyścigu

  Jakub Gierszał zagra główną rolę w nowym filmie Łukasza Palkowskiego ("Bogowie"). Aktor zmierzy się z historią inspirowaną życiem Jerzego Górskiego, który ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata.

 • Chyra i Gierszał w nowym filmie Antoniak

  ...​Andrzej Chyra i Jakub Gierszał zagrają w najnowszym filmie Urszuli Antoniak, autorki "Strefy nagości" i "Code Blue". Zdjęcia do produkcji, zatytułowanej "Pomiędzy słowami" mają rozpocząć się w lipcu 2016 roku.

 • Hiszpański romans Jakuba Gierszała

  Jego najnowszy obraz - "Nieulotne" wejdzie do kin 8 lutego. Dystrybutor obrazu, Kino Świat, udostępnił nowe zdjęcia z filmu. "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub(...) wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów. Główne role w filmie - podobnie jak we "Wszystko co kocham"- zagrali aktorzy młodego pokolenia. Znany już Borcuchowi Jakub Gierszał (debiut we "Wszystko co...

 • Gierszał w nowym filmie Borcucha

  ...8 września w okolicach Walencji rozpoczynają się zdjęcia do nowego filmu Jacka Borcucha pod roboczym tytułem "Chwile nieulotne" (Lasting Moments).

 • Gierszał w nowym filmie Borcucha

  W czwartek, 8 września, w okolicach Walencji zaczęły się zdjęcia do nowego filmu Jacka Borcucha pod roboczym tytułem "Chwile nieulotne" ("Lasting Moments"). Ekipa zawita również do Krakowa, a potem do Kwidzyna.

 • Gierszał: W stylu Jamesa Deana

  W nowym polskim filmie sensacyjnym "Yuma" w reżyserii Piotra Mularuka, który pojawi się na ekranach jesienią, główną rolę gra Jakub Gierszał, znany z filmu "Wszystko co kocham", gdzie zwrócił na siebie uwagę doskonałą rolą Kazika.

 • Gierszał i Chyra gwiazdami nowego filmu Urszuli Antoniak

  ...26 sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowego filmu Urszuli Antoniak "Pomiędzy słowami".

 • Gierszał i Chyra w "Pomiędzy słowami" Urszuli Antoniak

  ...18 lipca w Berlinie rozpoczną się zdjęcia do nowego obrazu Urszuli Antoniak "Pomiędzy słowami" koprodukowanego przez Opus Film wspólnie z Family Affair Films z Amsterdamu.

 • Gierszał traci cnotę z debiutantką

  W obsadzie filmu wschodzące gwiazdy krajowej kinematografii - Jakub Gierszał ("Sala samobójców"), Magdalena Berus ("Bejbi Blues") i Joanna Kulig ("Sponsoring"). Europejska premiera "Nieulotne(...) Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez...

 • Nowa nadzieja polskiego kina

  Już niebawem do kin wejdą dwa nowe filmy z Jakubem Gierszałem, którego podziwialiśmy ostatnio w głośnej "Sali samobójców", komedia "Milion dolarów" oraz sensacyjna "Yuma". Aktor opowiada o swojej dobrze się rozpoczynającej się karierze.