• Informacje na temat:

  jakub kwaśny marcin kwaśny

Artykuły na temat: jakub kwaśny marcin kwaśny
 • "Barwy szczęścia": Przyłapani na randce

  Kacper (Jakub Szlachetka) zobaczy w parku Malwinę (Joanna Gleń) całującą się z Adamem (Marcin Kwaśny).

 • Zna pewien trik

  Rafał Woźniacki jest człowiekiem ciepłym i pełnym empatii. Myślę, że można go polubić za poczucie humoru i szlachetne zasady - mówi Marcin Kwaśny o swoim bohaterze w "Klanie". To dla niego wyjątkowa rola z wielu względów...

 • "Barwy szczęścia": Malwina nie odpuści Adamowi... Pójdzie na wojnę z jego żoną?

  Malwina (Joanna Gleń) dowie się, że Adam (Marcin Kwaśny) rozważa powrót do żony i wpadnie w szał. Powie kochankowi, że nie cofnie się przed niczym, byle go przy sobie zatrzymać.

 • Rodzeństwo gwiazd: Nie tylko Julia Pietrucha

  Choć można by sądzić, że znane rodzeństwo to nie lada kłopot, nasi rozmówcy udowadniają, jaka to fajna sprawa. Zawsze mogą na braci i siostry liczyć. O swoim rodzeństwie mówią m.in. Julia Pietrucha i Marcin Kwaśny.

 • "Barwy szczęścia": Zaczną wszystko od nowa... Malwina i Adam znów będą razem?

  Adam (Marcin Kwaśny) po raz kolejny poprosi Malwinę (Joanna Gleń), by dali sobie jeszcze jedną szansę. Oznajmi jej, że z żoną łączy go już tylko kredyt... - Chcę zacząć wszystko od nowa. Z tobą – powie Brodzińskiej.

 • Gwiazdy w świątecznym wydaniu programu

  W sobotę, 23 kwietnia, widzowie Polsatu będą mieli okazję obejrzeć wyjątkowe, wielkanocne wydanie programu "Się kręci".

 • "Barwy szczęścia": Szok! Malwina straci córkę z powodu złego prowadzenia się!

  Podczas rozprawy rozwodowej Malwina (Joanna Gleń) przeżyje szok, gdy Przemek (Dobromir Dymecki) jasno da jej do zrozumienia, że nie zawaha się przed niczym, byle tylko dostać opiekę nad Emilką (Antonina Buczek). Brodziński przestawi w sądzie zdjęcia, które wynajęty przez niego detektyw zrobił jego żonie i Adamowi (Marcin Kwaśny)!

 • Hania w Ameryce

  Pokaz filmu "Hania" w reżyserii Janusza Kamińskiego zainauguruje 3 listopada w Chicago 19. edycję Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce (Polish Film Festival in America - PFFA). Impreza potrwa do 18 listopada.

 • "Barwy szczęścia": Malwina kontra Wanda... Pobiją się o faceta!

  Gdy Wanda (Agnieszka Przepiórska) dowie się, że jej mąż ma romans z Malwiną (Joanna Gleń), postanowi stanąć Adamowi (Marcin Kwaśny) na drodze do szczęścia u boku innej kobiety... Będzie gotowa na wszystko, byle tylko nie stracić go na zawsze!

 • Braterskie wsparcie

  Popularny aktor Marcin Kwaśny wspiera swojego młodszego brata Jakuba w wyborach do parlamentu!

Wideo na temat: jakub kwaśny marcin kwaśny
 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  "Kochanie, chyba cię zabiłem" to pełna humoru komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów z brawurą wcieliły się gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma...

 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...

 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...