• Informacje na temat:

  jakub raczyński monika kuszyńska

Artykuły na temat: jakub raczyński monika kuszyńska
 • Dramatyczne wyznanie Moniki Kuszyńskiej. "Byłyśmy z córeczką na granicy śmierci"

  Była wokalistka Varius Manx, Monika Kuszyńska, podzieliła się szczerym wyznaniem. Opowiedziała o dramatycznych chwilach podczas drugiego porodu.

 • Monika Kuszyńska przed Eurowizją: Teraz spłacam dług

  ..."Ten konkurs jest nieprzewidywalny. Trudno ocenić, co się wydarzy i co się spodoba publiczności - przecież w dużym stopniu to ona decyduje o wygranej" - mówi na miesiąc przed występem na Eurowizji Monika Kuszyńska, która reprezentować będzie Polskę w Wiedniu.

 • Eurowizja 2015: Oto najwięksi rywale Moniki Kuszyńskiej

  Monika Kuszyńska zaśpiewa w Wiedniu piosenkę "In The Name Of Love" (pol. W imię miłości), do której sama napisała słowa. Za muzykę do utworu odpowiada jej mąż Jakub Raczyński. Była wokalistka Varius Manx od wypadku samochodowego w 2006 roku porusza się na wózku inwalidzkim. "Traktuję swój występ jako wyzwanie życiowe, jako jakąś misję, którą cały czas mam do spełnienia. Chcę wysłać...

 • Eurowizja 2015: Kto wystąpi w finale? Kto jest faworytem?

  W sobotę (23 maja) odbędzie się finał 60. Konkursu Piosenki Eurowizji. Nasz kraj zaprezentuje Monika Kuszyńska z utworem "In The Name of Love". Kto będzie jej rywalem i na kogo warto zwrócić uwagę?

Zdjęcia na temat: jakub raczyński monika kuszyńska
Wideo na temat: jakub raczyński monika kuszyńska
 • Występ Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji!

  Reprezentantka Polski wykonała utwór "In The Name Of Love" i awansowała do finału 60. Konkursu Piosenki Eurowizji odbywającego się w Wiedniu! Na scenie towarzyszyli jej mąż Jakub Raczyński i trzyosobowy chór.