• Informacje na temat:

  jakub wesołowski czy ma żonę

Artykuły na temat: jakub wesołowski czy ma żonę
 • "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski motywuje fanów: "Nie rezygnujcie z marzeń!"

  Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", namawia swych fanów, by - siedząc w domach - nie przestawali walczyć o swe marzenia i wciąż wyznaczali sobie nowe cele. - Wykorzystujcie ten czas, by zaplanować kolejne wyzwania - napisał na Instagramie i dodał, że właśnie przygotowuje się do startu w kolejnym triathlonie, ćwicząc... na balkonie.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • ​"Na Wspólnej": Kuba Wesołowski zostanie tatą?

  Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", za kilka miesięcy zostanie ojcem? Aktor, który od dawna marzył, by jego rodzina się powiększyła, nie potwierdził dotąd oficjalnie, czy jego żona Agnieszka rzeczywiście jest w ciąży.

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" w "Komisarzu Aleksie"

  W najbliższym odcinku "Komisarza Aleksa" dojdzie do niecodziennego starcia dwóch gwiazd... "Barw szczęścia" - Agnieszki Wosińskiej i Marty Nieradkiewicz, czyli Edyty Jeleń i Julii Marczak-Zwoleńskiej z serialu Ilony Łepkowskiej.

 • "Ojciec Mateusz": Wojtek przedstawi Ewę swej matce

  Kiedy Wojtek (Jakub Wesołowski) przedstawi Ewę (Edyta Olszówka) swej matce (Dorota Pomykała), ta zmartwi się, że jej ukochany syn spotyka się ze starszą od siebie kobietą, która w dodatku jest policjantką... Kobylicka postanowi jednak zrobić wszystko, by przyszła teściowa ją polubiła.

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

 • "Na Wspólnej": Elżbieta odejdzie od męża!

  Elżbieta (Paulina Chapko), po powrocie z randki z Igorem (Jakub Wesołowski), usłyszy od Jakuba (Andrzej Niemirski) kategoryczne żądanie, by zerwała z kochankiem. Zdecyduje się jednak odejść od... męża!

 • "Czas honoru": Wciąż tropieni

  Nie będzie odznaczeń, podziękowań za bohaterską walkę, a nawet spokojnego życia. Nowi wrogowie zaczynają polowanie na żołnierzy podziemia.

 • "Na Wspólnej": Marcinek ląduje w szpitalu!

  Życie Jakuba znajdzie się w niebezpieczeństwie. Czy niewierna żona do niego wróci?

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

Wideo na temat: jakub wesołowski czy ma żonę
 • "Zawsze warto": Kamil odbierze Adzie syna?

  Kamil (Jakub Wesołowski) trzy lata temu zniknął bez śladu, zostawiając Adę (Julia Wieniawa) samą z dzieckiem i ogromnymi długami. Teraz wraca i chce nadrobić stracony czas. Zjawia się u Ady z bukietem róż, licząc na to, że żona go zrozumie i mu wybaczy. Kamil zrobi też wszystko, by Dorian (Kamil Jaroszewski) szybko dowiedział się o tym, że to on jest jego ojcem. O pomoc w zdobyciu adresu szkoły

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...