• Informacje na temat:

  jakub wieczorek policja

Artykuły na temat: jakub wieczorek policja
 • Wielka szansa

  Pod szkołą Emilki pojawia się utalentowany, młody piłkarz Michał Wieczorek (Jakub Wróblewski). Dziewczyny oblegają go, prosząc o autograf. Nagle Michał...

 • Gwiazd kłopoty z prawem

  Czy awantura z policją albo jazda po pijanemu mogą przekreślić karierę w show-biznesie? Nie zawsze. Przykładem choćby pewien młody aktor, który trzy lata temu wdał się w zatarg ze stróżami prawa. A dziś występuje w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami".

 • "Barwy szczęścia": Kto pomógł umrzeć mężowi Reginy?

  W czasie, gdy policja przesłuchiwać będzie Borysa (Jakub Wieczorek) na okoliczność śmierci Adama (Mariusz Drężek), w komisariacie zjawi się kobieta, która opiekowała się mężem Reginy (Kamila Kamińska) w ostatnim okresie jego życia. - Mam ważne informacje w sprawie śmierci pana Czapli - poinformuje oficera dyżurnego.

 • Telekamery 2013: Nominacje!

  Rozpoczyna się 16. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Anna Dereszowska? Paweł Małaszyński, a może Marek Bukowski? Kora czy Robert Kozyra? Hanna Lis czy jednak Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w marcu 2013 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • "Komisarz Alex": Joanna Osyda znów u boku Aleksa. Wróciła na plan po 8 latach!

  Pamiętacie uroczą dziewczynę ze stacji benzynowej, która w 1. serii "Komisarza Aleksa" zawróciła w głowie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski)? Wcielająca się w nią osiem lat temu Joanna Osyda znów pojawi się u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako była narzeczona Górskiego (Krystian Wieczorek).

 • "Na krawędzi 2" już w Polsacie

  Drugi sezon popularnego serialu "Na krawędzi" będzie można oglądać od czwartku, 4 września, w Polsacie. Wcześniej odcinki były dostępne wyłącznie w internecie.

 • "Barwy szczęścia": Borys trafi za kratki!

  Kilka dni po śmierci Adama (Mariusz Drężek) Borys (Jakub Wieczorek) zostanie zatrzymany przez policję i osadzony w areszcie. Będzie przerażony, gdy dowie się, iż jest podejrzany o zamordowanie męża Reginy (Kamila Kamińska) i grozi mu długoletnia odsiadka...

 • Drugi sezon "Na krawędzi" najpierw w internecie

  Dwa miesiące przed telewizyjna premierą drugi sezon serialu "Na krawędzi" będzie można obejrzeć w internecie.

 • "Komisarz Alex": Seryjny morderca czy mściciel? Kto zabił młodych piłkarzy?

  Były piłkarz związany z jednym z łódzkich klubów - Krzysztof Gołębiewski (Jakub Wróblewski) - zostanie brutalnie zamordowany. Sprawca zasztyletuje go, po czym narysuje mu na czole charakterystyczny znak... Wkrótce potem policja znajdzie kolejne ciała - lekarza sportowego i młodego napastnika. Na czołach obu mężczyzn widnieć będzie taki sam znak, jak na czole Gołębia!

 • "Barwy szczęścia": Fałszerstwo i szantaż

  Borys (Jakub Wieczorek) oskarży Zenka (Jan Pęczek), że podrobił testament jego ojca (a swojego brata Nikodema) i zagarnął majątek, który mu się nie należał.