• Informacje na temat:

  james bond 007 najnowszy

Artykuły na temat: james bond 007 najnowszy
 • Najnowszy pojazd Jamesa Bonda

  Aston Martin ogłosił nowy model samochodu DBS, za którego kierownicą zasiądzie Daniel Craig, jako James Bond w najnowszej produkcji przygód agenta 007.

 • James Bond: Będzie musical

  Córka Harry'ego Saltzmana, długoletniego producenta filmów o przygodach Jamesa Bonda, szykuje musical o agencie 007.

 • James Bond będzie miał córkę

  W najnowszej, 25. odsłonie przygód agenta 007 zatytułowanej "Nie czas umierać" poznamy córkę Jamesa Bonda - taki szokujący przeciek trafił do mediów. Matką dziewczynki jest grana przez Leę Seydoux dr Madeleine Swann, która pojawiła się w poprzedniej części serii - "Spectre".

 • James Bond ma konkurencję

  ..."Skyfall", 23. już ekranizacja przygód Jamesa Bonda, wciąż utrzymuje się na szczytach rankingów popularności. Przed Bożym Narodzeniem przystojnemu 007 wyrosła konkurencja., czyli bohater "Snowfall" - Mikołaj, święty Mikołaj, czyli agent h0-h0-7.

 • Następny James Bond nie będzie kobietą

  Wraz z kwietniową premierą "Nie czas umierać", kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda, kończy się pewna era. Era Daniela Craiga w roli agenta 007. W wywiadzie dla "Variety" producenci serii zdradzają, co dalej z tą postacią. I zapewniają, że w kolejnym filmie z tej serii Bond nadal będzie mężczyzną.

 • Australijski James Bond?

  Zaledwie w piątek pojawiły się doniesienia, że poważnym kandydatem do roli Jamesa Bonda w dwudziestej pierwszej odsłonie przygód najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości jest Australijczyk Hugh Jackman ( "Kod dostępu" ), a już pojawiło się nazwisko kolejnego kandydata do roli 007. Tym razem jako "pewniaka" wymienia się innego mieszkańca Antypodów - Heatha Ledgera ( "Obłędny rycerz" , "Cena...

 • Kosztowny James Bond

  Samochód, którym w przeboju "Śmierć nadejdzie jutro" jeździł Pierce Brosnan, wcielający się w Jamesa Bonda, został sprzedany na aukcji za rekordową sumę prawie 340 tysięcy dolarów! Luksusowe auto Aston Martin V12 Vanquish, kupił Peter Nelson, właściciel muzeum samochodów.

 • James Bond w Islandii

  Konsulat Generalny Islandii w Wielkiej Brytanii, w poniedziałek 11 marca, poinformował w specjalnym oświadczeniu, że ekipa realizująca "Bonda 20" przybędzie wiosną do ich kraju, aby kontynuować prace nad filmem. Jak zapewnili producenci z Pinewood Studios, prace nad oficjalnie niezatytułowanym jeszcze obrazem przebiegają zgodnie z planem i trafi on do kin 22 listopada tego roku.

 • James Bond w jakości HD

  TVP HD z okazji zbliżającego się wydłużonego weekendu przygotowało kilka ciekawych pozycji, wśród nich najnowszy film o przygodach legendarnego agenta 007 - Jamesa Bonda.

 • James Bond chce Jane Seymour

  Daniel Craig ( "Casino Royale" ), ostatni odtwórca roli Jamesa Bonda, chce, żeby w kolejnej opowieści o agencie 007 wystąpiła Jane Seymour ( "Polowanie na druhny" ). Byłby to już drugi film o superagencie z udziałem aktorki.