• Informacje na temat:

  james bond w kinach

Artykuły na temat: james bond w kinach
 • Następny James Bond nie będzie kobietą

  Wraz z kwietniową premierą "Nie czas umierać", kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda, kończy się pewna era. Era Daniela Craiga w roli agenta 007. W wywiadzie dla "Variety" producenci serii zdradzają, co dalej z tą postacią. I zapewniają, że w kolejnym filmie z tej serii Bond nadal będzie mężczyzną.

 • James Bond już w polskich kinach!

  W piątek, 22 listopada, równocześnie na ekrany polskich i światowych kin trafi najnowszy film o Jamesie Bondzie, "Śmierć nadejdzie jutro" . W większości miast w Polsce zaplanowano uroczyste premiery z wieloma atrakcjami.

 • Nowy "Bond" już gotowy! "Nakręciliśmy go! Do zobaczenia w kinach"

  Zakończyły się zdjęcia do 25. filmu o Bondzie. "Nakręciliśmy go! Do zobaczenia w kinach" - napisali grający główną rolę Daniel Carig i reżyser Cary Joji Fukunaga. "Nie czas umierać" w kinach 3 kwietnia 2020 roku.

 • James Bond będzie miał córkę

  W najnowszej, 25. odsłonie przygód agenta 007 zatytułowanej "Nie czas umierać" poznamy córkę Jamesa Bonda - taki szokujący przeciek trafił do mediów. Matką dziewczynki jest grana przez Leę Seydoux dr Madeleine Swann, która pojawiła się w poprzedniej części serii - "Spectre".

 • Pingwiny pokonały Jamesa Bonda!

  Po rewelacyjnym wyniku z Wielkiej Brytanii, kiedy to "Casino Royale" po zaledwie jednym dniu w kinach przyniosło twórcom 3 miliony dolarów spodziewać można się było wielkiego triumfu Jamesa Bonda w kinach USA. Jednak tutaj po premierowym weekendzie i wstępnych podliczeniach zysków okazuje się, że agent 007 minimalnie przegrał z... pingwinami, bowiem na pierwszym miejscu zestawienia box office...

 • Następny film z serii o Jamesie Bondzie będzie kręcony w Irlandii - rodzinnym kraju Pierce'a Brosnana - odtwórcy agenta 007.

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy...

 • Można kupić motocykl Jamesa Bonda

  Nowy film o agencie 007 "Nie czas umierać" ma trafić na ekrany w listopadzie. O biletach do kina nikt jeszcze nie myśli, ale jeśli ktoś miałby chrapkę na bondowski motocykl, to zamówienia właśnie ruszyły. Edycja jest limitowana i numerowana.

 • ​"Nie czas umierać": Polski plakat nowego Bonda!

  Dystrybutor filmu "Nie czas umierać" zaprezentował polski plakat 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Obraz trafi na polskie ekrany 3 kwietnia.

 • James Bond powróci... w 2012

  Wytwórnia MGM poinformowała, że kolejny film o przygodach Jamesa Bonda trafi do kin w listopadzie 2012 roku.

Wideo na temat: james bond w kinach
 • Gwiazdy na polskiej premierze "Spectre"

  We wtorek, 3 listopada, odbyła się uroczysta premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. "Spectre", w którym po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga w roli kultowego Jamesa Bonda, przyciągnął do kina gwiazdy polskiego show-biznesu. Pojawili się m.in. Antoni Królikowski z dziewczyną Katarzyną Sawczuk, Michał Piróg, Maciej Musiał czy Martin Stankiewicz. Który bondowski gadżet