• Informacje na temat:

  james cameron

Artykuły na temat: james cameron
 • James Cameron zaprezentował grafiki promujące film "Avatar 2"

  O kontynuacji "Avatara" wiadomo niewiele więcej poza tym, że kiedyś powstanie. I choć drugiej części legendarnego filmu nie doczekamy się wcześniej niż pod koniec 2021 roku, James Cameron wciąż podsyca zainteresowanie tą produkcją. Tym razem pojawił się w Las Vegas na prezentacji, podczas której zaprezentował kilka grafik z powstającego właśnie filmu "Avatar 2".

 • "Avatar 2": James Cameron już w Nowej Zelandii. Musi przejść kwarantannę

  Producent kontynuacji "Avatara", Jon Landau, w ostatnich dniach jest bardzo aktywny na Instagramie. Dzięki jego relacjom wiadomo, że rozpoczęcie zdjęć do filmu "Avatar 2" oraz następnych jego części jest coraz bliższe. W Nowej Zelandii, gdzie czekają plany filmowe, jest już reżyser kultowego dzieła James Cameron, który w niedzielę czasu lokalnego dotarł do Wellington. Nie od razu będzie jednak...

 • James Cameron gratuluje twórcom "Avengers: Koniec gry"

  W przedostatni weekend lipca 2019 roku "Avengers: Koniec gry" został oficjalnie najbardziej kasowym filmem w historii kina. Od prawie dziesięciu lat ten tytuł należał do "Avatara" Jamesa Camerona. Uznany reżyser pogratulował twórcom komiksowego widowiska.

 • James Cameron o Hiroszimie

  James Cameron zakupił prawa do ekranizacji książki "The Last Train From Hiroshima: The Survivors Look Back" autorstwa Charlesa Pellegrino.

 • James Cameron odkłada "Avatara"

  James Cameron wyznał w rozmowie z gazetą "Independent", że przesuwa premierę swego projektu sci-fi "Avatar" na lato 2009 roku.

 • Milion drzew Jamesa Camerona

  Kanadyjski reżyser James Cameron, reżyser "Titanica" i "Avatara", zainicjował w brazylijskim Sao Paulo kampanię sadzenia miliona drzew na całym świecie.

 • Wielki błękit Jamesa Camerona

  James Cameron ( "Titanic" , "Obcy" ) zaangażował scenarzystkę Laetę Kalogridis do pracy nad filmem "The Dive". To oparta na faktach tragiczna love-story płetwonurków: Francisco "Pipina" Ferrarasa i jego żony Audrey Mestre. Kalogridis pisze już dla Camerona scenariusz "Battle Angel".

 • James Cameron broni Nolana!

  James Cameron może wydawać się zuchwały i arogancki, potrafi jednak docenić doskonałą pracę. Reżyser "Avatara" nie może uwierzyć, że Akademia nie przyznała Christopherowi Nolanowi nominacji do Oscara w kategorii najlepszy reżyser.

 • Trójwymiarowy James Cameron

  James Cameron, twórca "Titanica", poinformował, że zamierza podjąć kolejne technologiczne wyzwanie. Po trójwymiarowym dokumencie "Ghosts of the Abyss", którego premiera odbyła się niedawno, nakręci pełnometrażowy film w wersji trójwymiarowej. Premiera obrazu miałaby się odbyć za dwa lata.

 • James Cameron w Pompejach

  Wytwórnia 20th Century Fox i należąca do Jamesa Camerona ( "Titanic" ) firma Lightstorm Entertainment, wykupiły prawa do ekranizacji powieści "Ghosts of Vesuvius", autorstwa Charlesa Pellegrino, dokumentującej skutki wybuchu Wezuwiusza. Książka ma ukazać się na amerykańskim rynku już niebawem, staraniem wydawnictwa HarperCollins.

Zdjęcia na temat: james cameron
Wideo na temat: james cameron
 • Nie żyje Dick Miller. Aktor miał 90 lat.

  Charakterystyczny aktor Dick Miller zmarł w środę, 30 stycznia, z przyczyn naturalnych. W swej, trwającej prawie 60 lat, karierze zagrał między innymi w "Terminatorze" Jamesa Camerona.

 • "Titanic"

  " to nie tylko opowieść niosąca za sobą ostrzeżenie, to mit, parabola, metafora słabości rodzaju ludzkiego. To także opowieść o wierze, odwadze, poświęceniu, a przede wszystkim - miłości. James Cameron James Cameron, twórca "Terminatora", "Otchłani" i "Prawdziwych kłamstw" przedstawia historię katastrofy transatlantyka "Titanic", którą oglądamy oczami Leonardo DiCaprio ("Romeo i Julia

Dyskusje na temat: james cameron