• Informacje na temat:

  james cameron zarobki

Artykuły na temat: james cameron zarobki
 • Bundchen, Klum i Moss na liście "Forbesa"

  ..." i trójwymiarowego fenomentu w kinie - James Cameron. Mimo że modelki wciąż zajmują pozycję z końca pierwszej setki to świat mody ma też bardzo silną reprezentację wyżej w rankingu. Dzieje się tak za(...) się na miejscu 60. Ranking układany jest w oparciu o częstotliwość pojawiania się danej osoby w mediach i jej zarobki.

 • Oprah Winfrey najbardziej wpływowa w show-biznesie

  ...według magazynu "Forbes" oraz ich zarobki w ciągu ostatnich 12 miesięcy: 1. Oprah Winfrey - 315 mln USD 2. Beyonce Knowles - 87 mln USD 3. James Cameron - 210 mln USD 4. Lady Gaga - 62 mln USD 5. Tiger(...) show-biznesu nie zabrakło Lady Gagi, która zajęła czwartą pozycję z sumą 62 milionów dolarów, za Beyonce Knowles (87 milionów) oraz twórcą filmu "Avatar" Jamesem Cameronem (210 milionów dolarów). Przy...

 • "Slumdog" jak "Titanic"

  "Slumdog. Milioner z ulicy" przekroczył już magiczną liczbę 200. Właśnie tyle - 200 mln dolarów - zdołał zgromadzić na swoim koncie, a producenci przewidują dalsze zarobki.

 • Najbardziej wpływowa w show-biznesie

  Królowa amerykańskich talk-show - Oprah Winfrey - znalazła się na czele listy stu najbardziej wpływowych postaci show-biznesu opublikowanej przez magazyn "Forbes".

 • Jolie dostanie 20 mln dolarów za występ w "Salt 2"

  20 mln dolarów zażądała Angelina Jolie za występ w drugiej części amerykańskiego thrillera "Salt". Producenci są skłonni hollywoodzkiej gwieździe wypłacić taką gażę. To ona bowiem jest gwarantem sukcesu.

 • Nikt w te filmy nie wierzył, stały się hitami

  Nie zawsze reżyser czy producent mają nosa. Produkcje, które miały być hitami okazywał się totalną klapą, ale czasami dzieje się też odwrotnie. Świat podbił "Titanic" czy "Gwiezdne wojny", na co... nikt nie liczył.

 • Weekend przed telewizorem

  Kultowe filmy, popularne seriale, uwielbiane programy muzyczne i sportowe emocje, to wszystko na najbliższy weekend proponują widzom polskie stacje.c

 • Niskie kinowe zyski. Wszystko przez... mężczyzn

  Mężczyźni tym razem zawiedli. Jak przewidywali specjaliści z Hollywood finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim, czyli Super Bowl zupełnie pochłonął ich uwagę podczas minionego weekendu. W efekcie box-office zdominowały filmowe zainteresowania kobiet.

 • Imogen Poots: Piękna niebieskooka

  Imogen Poots rozpoczęła podbój Hollywood. Po występie w kipiącym testosteronem "Need for Speed" artystka otrzymała liczne aktorskie propozycje, również te z najwyższej półki.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!