• Informacje na temat:

  james cromwell

Artykuły na temat: james cromwell
 • "Młody papież": HBO pokaże nowy serial z Judem Lawem w roli głównej

  HBO w Polsce pokaże produkcję uznaną za wydarzenie tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji – serial "Młody papież" ("The Young Pope") w reżyserii laureata Oscara Paulo Sorrentino. W tej niezwykle wyczekiwanej produkcji występują Jude Law, Diane Keaton, Silvio Orlando, Javier Cámara, Scott Shepherd, Cécile de France, Ludivine Sagnier, Toni Bertorelli oraz James Cromwell. Pierwszy odcinek...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Sześć stóp pod ziemią

  Ruth (Frances Conroy) próbuje uporać się z myślą, że George (James Cromwell) ma depresję maniakalną i już nigdy nie będzie taki jak dawniej. Ruth obawia...

 • James Cromwell gościem Transatlantyku

  James Cromwell - amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, nominowany do Oscara jako najlepszy aktor roli drugoplanowej - będzie gościem festiwalu Transatlantyk. 10 sierpnia weźmie udział w pokazie filmu "Królowa", w którym wcielił się w postać Księcia Filipa oraz w pokazie plenerowym filmu "W" Oliviera Stona. Aktor poprowadzi również warsztaty pt. "Artysta w czasach Apokalipsy".

 • Młody papież

  ...i turbulencje), Toni Bertorelli (Włoski kochanek) oraz James Cromwell (Artysta).

 • James Cromwell w "Spider-Manie 3"

  James Cromwell ( "Ja, robot" , "Suma wszystkich strachów" , "Anioły w Ameryce" ) dołączył do obsady filmu "Spider-Man 3". Doświadczony aktor wcieli się w postać kapitana Stacey - ojca bohaterki granej przez Bryce Dallas Howard ( "Manderlay" , "Osada" ).

 • Młody papież

  ...i turbulencje), Toni Bertorelli (Włoski kochanek) oraz James Cromwell (Artysta).

 • Rośnie obsada "I, Robot"

  James Cromwell ( "Tajemnice Los Angeles" , "Suma wszystkich strachów" ) i Bruce Greenwood ( "Podwójne zagrożenie" , "Jądro Ziemi" ) zgodzili się wystąpić w filmie s-f "I, Robot". Zdjęcia do filmu opartego na twórczości Isaaca Asimova rozpoczęła się niedawno w Kanadzie. Główną rolę w tej osadzonej w przyszłości detektywistycznej opowieści gra Will Smith ( "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ).

 • Młody papież

  ...i turbulencje), Toni Bertorelli (Włoski kochanek) oraz James Cromwell (Artysta).

 • Stenka z Jamesem Cromwellem

  Danuta Stenka wraz z nominowanym do Oscara aktorem Jamesem Cromwellem wystąpi w czytaniu sztuki "Influence" ("Wpływy") Shema Bittermana. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 11 sierpnia, na Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk w Poznaniu.

Zdjęcia na temat: james cromwell
Wideo na temat: james cromwell
 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

Dyskusje na temat: james cromwell