• Informacje na temat:

  james fox

Artykuły na temat: james fox
 • "Dowód niewinności": Nowy serial prawniczy na antenie Fox

  W maju oprócz serialu nowych odcinków "Deep State" i "Mentalisty" (drugi sezon) na antenie Fox zagości "Dowód niewinności".

 • Sequel "Avatara" dopiero w grudniu 2017

  James Cameron przyznał w rozmowie z agencją Associated Press, że sequel "Avatara" nie trafi do kin wcześniej niż w grudniu 2017 - to o rok później niż pierwotnie planowana data premiery kontynuacji trójwymiarowego hitu.

 • "Scenki z życia": Nowy serial na FOX

  Na czele rodziny stoją seniorzy rodu: kochająca Joan (Dianne Wiest, "Purpurowa róża Kairu", "Strzały na Brodawayu"), która zrobiłaby dla swoich dzieci wszystko (o ile akurat się z nimi zgadza) oraz rozrywkowy John (James Brolin, "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Horror Amityville"). Joan nadal pracuje - jest terapeutką rodzinną, John natomiast to emerytowany pilot linii lotniczych TWA, który mimo...

 • Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale nie zagra w filmie "The Deep Blue Goodbye". Według "Hollywood Reporter" aktor zerwał więzadła krzyżowe, co uniemożliwia mu pracę na planie produkcji Jamesa Mangolda.

 • "Gotham": FOX zrealizuje 3. serię

  Stacja FOX zdecydowała się zamówić kolejny sezon serialu "Gotham".

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • "Z Archiwum X": Fox stracił iskrę?

  ...producent. Początkowo jednak stacja FOX nie widziała w nim potencjału, ale przekonała się do niego dwa lata później (wiosną 1992 r.). Mieszane uczucia W tym czasie David Duchovny świętował swoją trzecią(...). Uznałem, że ołówki doskonale będą oddawać porywczy charakter Muldera - wyjaśnił Carter. Dopiero po "spotkaniu" z mężczyzną w czerni - kiedy to ten przejął życie Muldera - Fox odmalował swoje...

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Czarna lista Jamesa Spadera

  ...  Serial "Czarna lista" opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie "Redzie" Reddingtonie (James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów, pośredniczącym(...)" - bezwzględnych, a zarazem posiadających dużą władzę kryminalistów - opowiadają Jon Bokenkamp i John Fox, producenci wykonawczy serialu - Zastanawialiśmy się, co by się stało, gdyby ktoś taki zdecydował się...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

Zdjęcia na temat: james fox
Dyskusje na temat: james fox