• Informacje na temat:

  james kate

Artykuły na temat: james kate
 • "Titanic": Wyznanie Kate Winslet

  Finał filmu "Titanic", w którym Jack Dawson (grany przez Leonardo DiCaprio) poświęca swoje życie i tonie przy tratwie, na której leży jego ukochana - Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) przeszedł już do historii kina jako jedna z najbardziej pamiętnych scen. Od lat trwają spekulacje: Czy na tratwie było miejsce dla Leo? Na to pytanie zdecydowała się odpowiedzieć sama Kate Winslet.

 • Kate Winslet dołącza do obsady sequeli "Avatara"

  Kate Winslet i James Cameron ponownie spotkają się planie filmowym. Aktorka, która pracowała z reżyserem przy realizacji filmu "Titanic", dołączyła do obsady sequeli "Avatara".

 • Kim jest Kate Mara?

  Zagrała już z Heathem Ledgerem w "Tajemnicach Brokeback Mountain" i Jamesem Franco w filmie "127 godzin". Teraz mówi się o niej z powodu udziału w głośnym serialu politycznym "House of Cards", w którym wystąpiła u boku Kevina Spacey'a. Kim jest tajemnicza Kate Mara?

 • James McAvoy gnomem

  James McAvoy ("Pokuta", "Ścigani") i Emily Blunt ("Diabeł ubiera się u Prady") wystąpią w dość nietypowej adaptacji "Romeo i Julii" Szekspira.

 • James McAvoy: Zły porucznik

  Wygląda na to, że najbliższe miesiące będą należeć do szkockiego aktora Jamesa McAvoya. Po rolach w filmach "Trans" i "Welcome to the Punch" gwiazdora serii "X-Men" zobaczymy w kontrowersyjnym obrazie "Filth" na podstawie powieści "Ohyda" autorstwa Irvine'a Welsha ("Trainspotting").

 • Podano przyczynę śmierci Jamesa Woolleya

  ...muzyczny w swoim studiu. Pierwsza o tragicznej śmierci muzyka poinformowała jego była żona, Kate Van Buren . "Poznałam Jamesa Woolleya pod koniec 1991 roku w Sunset Social Club w Los Angeles. Byłam na koncercie ze swoją przyjaciółką Tatianą. Utknęłyśmy w długiej kolejce do toalety. James siedział nieopodal nas. Zaczęliśmy rozmawiać. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Nie miałam wtedy, że...

 • Nie żyje James Woolley. Miał 50 lat

  Były członek grupy Nine Inch Nails (lata 1991 - 1994), klawiszowiec James Woolley, zmarł w miniony weekend.

 • Kate Bosworth: Narkotyki wyniszczają ogranizm

  Kate Bosworth ("Superman: Powrót", "Honor wojownika", "Movie 43") wyznała, że ograniczyła swój sen do minimum, aby przygotować się do roli w filmie "Homefront". Aktorka gra tam narkomankę, uzależnioną od metamfetaminy.

 • James Mangold i pociąg do Yumy

  James Mangold ( "Kate & Leopold" ) nakręci nową wersję klasycznego westernu "15:10 do Yumy" z 1957 roku. Reżyser podjął taką decyzję po zawieszeniu realizacji filmu "Walk the Line", o życiu słynnego piosenkarza country Johnny'ego Casha. Nowy western przypuszczalnie będzie osadzony w scenerii oryginału, nie zaś uwspółcześniony, jak choćby planowany remake "Dzikiej bandy".

 • Jennifer Lopez i James Corden tańczą, jak im dzieci każą

  ...​Jennifer Lopez przyjęła zaproszenie brytyjskiego komika, Jamesa Cordena, do udziału w jego cyklu "Toddlerography", w którym w roli instruktorów fitness występują... dzieci.

Zdjęcia na temat: james kate
Wideo na temat: james kate
 • W poniedziałek, 26 października 2015, w Londynie odbyła się światowa premiera kolejnej części przygód tajnego agenta Jamesa Bonda. Na czerwonym dywanie pojawili się członkowie rodziny królewskiej - książę William wraz z Kate Middleton oraz książę Harry.

 • "Titanic"

  " to nie tylko opowieść niosąca za sobą ostrzeżenie, to mit, parabola, metafora słabości rodzaju ludzkiego. To także opowieść o wierze, odwadze, poświęceniu, a przede wszystkim - miłości. James Cameron James Cameron, twórca "Terminatora", "Otchłani" i "Prawdziwych kłamstw" przedstawia historię katastrofy transatlantyka "Titanic", którą oglądamy oczami Leonardo DiCaprio ("Romeo i Julia

Dyskusje na temat: james kate
 • Re: On wie jak skończy się szósty sezon.

  NAPEWO JAMES I KATE PRZEŻYJĄ WYJDĄ ONI Z SAMOLOTU KTÓRY ZNALEŻLI NA 2 WYSPIE NIEDALEGO LODZI PODWODNEJ OJCA PENY I ODNAJDAW NIEJ DESMONDA UCIEKNIE JAK MÓWIŁAM KATE I JAMES( SAWYER ) WRAZ Z NIMI BENDZIE MAŁE DZIECKO A JACJ SHEPARD ZOSTANIE NA WYSPIE BO W NORMALNYM ZYCIU NIE MIAŁ DO CZEGO WRACAĆ