• Informacje na temat:

  james read

Artykuły na temat: james read
 • Gwiazdorska obsada Tykwera

  Tom Hanks, James McAvoy, Ian McKellen, Natalie Portman i Halle Berry wystąpią w najnowszym filmie Tom Tykwera - ekranizacji książki "Atlas chmur" - poinformował serwis Production Weekly.

 • Trzecie uderzenie Revenge

  Dźwiękowi ekstremiści z kanadyjskiej grupy Revenge wydadzą na początku 2008 roku trzecią dużą płytę "Infiltration.Downfall.Death".

 • Ukryta siła Robin Brock

  O tym, że w świecie ostrzejszego rocka panie wciąż czują się bardzo dobrze, przekonuje Robin Brock. Kanadyjska wokalistka pracuje nad drugą w swej karierze płytą, której premierę na 20 sierpnia zapowiedziała brytyjska wytwórnia A2.

 • Blur wspólnie z Sophie Ellis Bextor?

  Narastają spekulacje na temat gości, jacy pojawią się na najnowszym albumie brytyjczyków z Blur. Fanów zelektryzowała wiadomość o tym, że na płycie może się gościnnie pojawić, piosenkarka pop, Sophie Ellis Bextor. Sęk w tym, że zespół ujawnił tylko imię gościa, szczegóły pozostawiając w tajemnicy.

 • Nominacje do Grammy

  Brytyjscy wykonawcy zdominowali listę nominacji do najbliższych nagród Grammy - znaleźli się na niej m.in. Coldplay (siedem nominacji), Radio head (pięć nominacji), Leona Lewis (trzy nominacje), Duffy (trzy nominacje) i Adele (cztery nominacje). Jednak najwięcej nagród ma szansę zagarnąć Amerykanin Lil Wayne - aż osiem.

 • Deszcz kontra muzyka

  Dzięki kilku fantastycznym występom uczestnicy festiwalu Roskilde mogli zapomnieć o nieustannie padającym w czwartek deszczu...

 • Ulcerate: "O rozpadzie i klęsce"

  Nowym podopiecznym holenderskiej Neurotic Records została nowozelandzka grupa Ulcerate. Deathmetalowcy nagrali już debiutancki album "Of Fracture And Failure", którego premiery należy się spodziewać latem. Przed zespołem pozostały jeszcze tylko miksy i mastering.

Zdjęcia na temat: james read
Wideo na temat: james read
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...