• Informacje na temat:

  jamie lee curtis reżyser

Artykuły na temat: jamie lee curtis reżyser
 • Ekologiczny horror? Jamie Lee Curtis zadebiutuje jako reżyserka

  Jamie Lee Curtis jakiś czas temu założyła wytwórnię filmową Comet Pictures. Teraz firma ta podpisała trzyletnią umowę z wytwórnią Blumhouse na produkcję filmów kinowych i seriali telewizyjnych. Jak poinformował serwis "Deadline", pierwszym filmem, jaki powstanie w ramach tej umowy, będzie ekologiczny thriller "Mother Nature".

 • Jamie Lee Curtis omija Święta

  Jamie Lee Curtis ( "Prawdziwe kłamstwa" , "Zakręcony piątek" ) zagra główną rolę żeńską w filmie "Skipping Christmas". Obraz ten będzie komedią, opartą na znanej powieści "Ominąć Święta" Johna Grishama. Aktorka wcieli się w postać żony bohatera opowieści, granego przez Tima Allena ( "Śnięty Mikołaj" , "Śnięty Mikołaj 2" ).

 • Jamie Lee Curtis: Królowa krzyku

  Jamie Lee Curtis od 60 lat udowadnia, że dziecko gwiazd nie musi iść jedynie ścieżką wytyczoną przez rodziców. Aktorka udziela się nie tylko w filmie - pisze książki dla dzieci i felietony dla gazet oraz... namawia kobiety, by nie poprawiały urody.

 • Pięć i pół dekady Jamie Lee Curtis

  Jamie Lee Curtis od 55 lat udowadnia, że dziecko gwiazd nie musi iść jedynie ścieżką wytyczoną przez rodziców. Aktorka udziela się nie tylko w filmie - pisze książki dla dzieci i felietony dla jednej z gazet oraz... namawia kobiety, by nie poprawiały urody.

 • "Halloween" : Święto geeków

  Gdy Jason Blum, szef wytwórni Blumhouse, ujawnił, że do kolejnej próby ożywienia legendarnego "Halloween" udało mu się zaangażować Jamie Lee Curtis, gwiazdę oryginału, która przez 16 lat konsekwentnie odmawiała powrotu do roli Laurie Strode, wiadomo było, że szykuje się "coś". To "coś" przerosło chyba jednak wszelkie oczekiwania. Na 40. urodziny Hollywood sprawiło bowiem serii wymarzony prezent...

 • Lindsay Lohan: Hollywoodzki glamour

  Paul Schrader, reżyser filmu "The Canyons", jest pod wrażeniem współpracy z gwiazdą obrazu - Lindsay Lohan. Artysta porównał swoją aktorkę do największych hollywoodzkich legend.

 • "Helloween" według Roba Zombie

  Informowaliśmy już o tym, że Rob Zombie, niegdyś lider grupy White Zombie, szykuje się do nakręcenia przeróbki słynnego horroru Johna Carpentera "Helloween" z 1978 roku. Reżyser ujawnił już kilka szczegółów dotyczących obsady.

 • "Helloween" według Roba Zombie

  Informowaliśmy już o tym, że Rob Zombie, niegdyś lider grupy White Zombie, szykuje się do nakręcenia przeróbki słynnego horroru Johna Carpentera "Helloween" z 1978 roku. Reżyser ujawnił już kilka szczegółów dotyczących obsady.

 • James Cameron nie chce kłamać

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów James Cameron ("Obcy - decydujące starcie", "Terminator" ) powiedział, że nie zasiądzie na fotelu reżysera niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji przeboju "Prawdziwe kłamstwa" . O realizacji sequela opowieści producenci pierwowzoru myślą już od dłuższego czasu.

 • Weekend w kinie: Made in USA

  Bieżący tydzień upłynie w kinach pod znakiem amerykańskiego kina. Oprócz nowych obrazów Antona Corbijna ("Control") i Todda Philipsa ("Kac Vegas") na ekrany wejdą również odkrycia festiwalu w Sundance: "Hej, skarbie" Lee Danielsa i "Cyrus" braci Duplessów.