• Informacje na temat:

  jamie mccartney

Artykuły na temat: jamie mccartney
 • Paul McCartney najbogatszy

  Paul McCartney zajmuje pierwsze miejsce na publikowanej corocznie przez gazetę "Sunday Times" liście 100 najbogatszych przedstawicieli świata popkultury żyjących w Wielkiej Brytanii. Fortuna byłego basisty The Beatles została wyceniona na ponad miliard dolarów!

 • U2 i Paul McCartney pokonani

  Rockowi weterani Paul McCartney i grupa U2 przegrali w wyścigu o Złoty Glob w mocno obsadzonej kategorii "najlepsza piosenka". Zwycięzcą został folkrockowy muzyk Ryan Bingham.

 • U2 i Paul McCartney pokonani

  Rockowi weterani Paul McCartney i grupa U2 przegrali w wyścigu o Złoty Glob w mocno obsadzonej kategorii "najlepsza piosenka". Zwycięzcą został folkrockowy muzyk Ryan Bingham.

 • Paul McCartney i Nirvana: Co dalej?

  Wykonany podczas koncertu "12-12-12" utwór "Cut Me Some Slack" w wykonaniu Paula McCartneya i żyjących muzyków Nirvany wcale nie był spontanicznym jamem.

 • USA: Pearl Jam z piątym numerem jeden w karierze

  Płyta "Lightning Bolt" Pearl Jam znalazła 166 tys. nabywców w premierowym tygodniu sprzedaży, wyprzedzając Miley Cyrus z "Bangerz" (72 tys.) i Paula McCartneya z "New" (67 tys.). Poprzednimi albumami Pearl Jam, które również dotarły na szczyt zestawienia, były: "Backspacer" (2009 r.), "No Code" (1996 r.), "Vitalogy" (1994 r.) oraz "Vs." (1993 r.). "Dziś Pearl Jam to zespół instytucja, podobnie...

 • Płyta z koncertu "12-12-12" bez utworu Paula McCartneya i Nirvany

  Nagranie wielkiego koncertu charytatywnego na rzecz ofiar huraganu Sandy, który odbył się 12 grudnia w Nowym Jorku, trafiło do sprzedaży cyfrowej. Wydawnictwo obejmuje 24 utwory, wśród których zabrakło jednak głośnego duetu Paula McCartneya i muzyków Nirvany.

 • "Teatr Apollo": Historia słynnego nowojorskiego teatru

  ..."Teatr Apollo" to dokument HBO opowiadający fascynującą historię kultowego Apollo Theatre na Manhattanie. Film zawiera archiwalne nagrania występów oraz szereg rozmów z takimi artystami jak Angela Bassett, Patti LaBelle, Paul McCartney, Jamie Foxx czy Common. Film od 7 listopada dostępny jest już w HBO GO.

 • Plejada gwiazd w projekcie Jamiego Olivera

  Ed Sheeran, Paul McCartney oraz Hugh Jackman postanowili wspomóc znanego z programów kuliarnych Jamiego Olivera i zaśpiewali wspólnie z nim utwór "#FoodRevolutionDay".

 • W końcu w Polsce. W 2013 roku zagrali dla nas po raz pierwszy

  Polska na koncertowej mapie świata staje się coraz mniejszą białą plamą - w 2013 roku odwiedzili nas po raz pierwszy tacy artyści ze ścisłego topu, jak m.in. Paul McCartney, Beyonce, Blur czy Justin Bieber.

 • Neil Young znów w szkole

  Paul McCartney oraz grupy Red Hot Chili Peppers i Sonic Youth, wystąpią z innymi artystami z okazji 18 -lecia Bridge School Benefit, przedsięwzięcia firmowanego przez Neila Younga. Impreza odbędzie się dniach 23-24 października w amfiteatrze Shoreline, na obrzeżach San Francisco.