• Informacje na temat:

  jan barwy szczescia

Artykuły na temat: jan barwy szczescia
 • "Barwy szczęścia": Sławomir i Kajra zagrają w serialu

  Znany z wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem" Sławomir z żoną Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz ma pojawić się w serialu TVP2 "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Kłopotliwa ciąża

  Grzelaków, którzy sądzili, że skoro Adam (Bartosz Porczyk) jest w Irlandii, to nie będzie z nim kłopotów, czeka niespodzianka. A my w marcowych odcinkach poznamy nową bohaterkę serialu "Barwy szczęścia".

 • Helena Englert: Tylko przygoda

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta jeszcze nie wie, czy pójdzie w ślady rodziców. Być może w podjęciu decyzji pomoże jej praca na planie serialu "Barwy szczęścia".

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska komentuje

  Scenarzystka takich serialowych hitów, jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Klan" odniosła się do hejterskich komentarzy, wyśmiewających nowy projekt TVP - "Korona królów". "Nie jest źle, proszę nie oceniać warstwy wizualnej serialu po okropnym print screenie z Teleexpressu" - zaapelowała Łepkowska.

 • Brunner i Tekla razem

  Hanna Stankówna, słynna Tekla - szefowa "Genetix" z "Seksmisji" i Emil Karewicz, Brunner z filmu"Stawka większa niż życie" - wkrótce dołączą do obsady serial u "Barwy szczęścia". Zagrają małżeństwo - Tadeusza i Mariolę, którzy stworzą wspólny front przeciwko Zenkowi Grzelakowi (Jan Pęczek)?

 • Beata Ścibakówna: Nie pomogłam córce zdobyć roli

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu "Barwy szczęścia". Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.

 • To jego czas!

  Ta wiosna należy do niego. Już prawie codziennie możemy oglądać Łukasza Nowickiego na ekranie telewizora. Zarówno w porannym magazynie "Pytanie na śniadanie", teleturnieju "Postaw na milion" i telenoweli "Barwy szczęścia".

 • Marzena Trybała: Nic nie muszę, jest pięknie

  Krakowianka, która kocha Warszawę. Znakomita aktorka, piękna, odważna kobieta. Lubi ludzi, dba o zwierzęta, wie, jak ważne jest to, by pomagać innym. Stworzyła wieloletni związek z mężem Janem. Znamy ją z seriali "Barwy szczęścia" i "Pensjonat pod Różą". Marzena Trybała opowiada o życiowych wyborach, o tym, co ją cieszy i dlaczego stara się niczego nie żałować.

 • Ada Fijał: Prawie wróżka

  W związku z załamaniem nerwowym Igi, którą Ada Fijał gra w serialu "Barwy szczęścia", miała maraton trudnych scen. Po nieudanej próbie samobójczej jej bohaterka będzie walczyła o odzyskanie dziecka, ale dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Miłosz znajdzie się w niebezpieczeństwie!

 • Małgorzata Potocka dyrektorem Teatru Powszechnego w Radomiu

  ...w kilkudziesięciu filmach, m.in. "Och Karol 2", "Autoportret z kochanką", "Panna Nikt", "Hubal", "Wszystko na sprzedaż" i w serialach (m.in. "Matki, żony i kochanki", "Barwy szczęścia", "Hotel 52", "Druga szansa...

Zdjęcia na temat: jan barwy szczescia
Wideo na temat: jan barwy szczescia
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1622.

  Agata i Paweł towarzyszą Janowi w odwiedzinach w dawnym domu Szumanów, a także poznają historię młodzieńczej miłości mężczyzny do dziewczyny o imieniu Bella. Młodzi postanawiają pomóc Szumanowi w poszukiwaniach dawnej ukochanej. Amelia aranżuje "przypadkowe" spotkanie Bruna z dziewczyną, którą dla niego wybrała spośród kandydatek z portalu randkowego. Anna, chcąc dotrzeć do Oliwki i dowiedzieć

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1808.

  Hubert kontynuuje nagrania z Ulą, a piosenkarka stara się wszelkimi sposobami na nowo go oczarować. Tymczasem Klara natyka się w Internecie na bardzo niepochlebne komentarze na temat swojej książki. Witek i Aleks, chcąc odpokutować kradzież z bankomatu, pytają księdza Tadeusza, jaki dobry uczynek mogliby spełnić. Proboszcz wysyła ich w odwiedziny do starszego parafianina - Jana Roztockiego. Spotkanie z żyjącym w biedzie powstańcem warszawskim, robi na chłopcach duże wrażenie. Łukasz i Alicja...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1809.

  z Janem Roztockim, a Marek obiecuje zebrać pieniądze na wózek inwalidzki dla staruszka. Chłopcy wraz z księdzem Tadeuszem ponownie odwiedzają mężczyznę i bliżej poznają historię jego życia i okres

Dyskusje na temat: jan barwy szczescia
 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  . Jan Hencz rolę Fryderyka gra jego przyjaciel). I tutaj powinno być tak samo.[/quote nie zgadazm sie z tym uwazam ze Hanka powinna umrzec. nie twórzmy drugiej mody na sukces! wieczne i niesmiertelne postacie. a barwy szczęścia tez ogladam tylko p. hencz zmarł w realu a nie w serialu! Jadzia Górka z serialu barw szczescia chciala odejsc i ja