• Informacje na temat:

  jan englert

Artykuły na temat: jan englert
 • Jan Englert: Ta pandemia nie jest aż tak straszna

  ...„Cyfry pokazują, że ta pandemia nie jest aż tak straszna, w jaką nas wpakowano. I w jaką daliśmy się wpakować swoim przerażeniem. Wiem, że to jest niepopularne, co mówię i zostanie uznane za głupotę” – powiedział w TOK FM Jan Englert.

 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.

 • Jan Englert: 55-lecie twórczości scenicznej

  ...minister kultury. Jan Englert w 1964 r. ukończył Wydział Aktorski warszawskiej PWST i zadebiutował na scenie stołecznego Teatru Polskiego w spektaklu "Pies ogrodnika" Lope de Vegi w reżyserii Romana(...) pan ogromny wkład w rozwój kultury polskiej" - napisał wicepremier, minister kultury Piotr Gliński w liście gratulacyjnym do Jana Englerta. Minister kultury ocenił, że Englert występując...

 • Jan Englert: Fałszywy jubileusz

  Jan Englert obchodzi w tym roku 60. rocznicę debiutu filmowego. Z tej okazji w najbliższą niedzielę, 31 lipca, Telewizja Polska wyemituje program "Jan Englert - bez tajemnic", w którym aktor opowie o najważniejszych wydarzeniach w swojej karierze. Sam Englert uważa jednak, że jest to fałszywy jubileusz - za początek swojej kariery uważa bowiem nie udział w filmie "Kanał" Andrzeja Wajdy, lecz...

 • Jan Englert uhonorowany przez prezydenta Bułgarii

  Popularny w Bułgarii wybitny polski aktor, dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie Jan Englert otrzymał specjalne wyróżnienie bułgarskiego prezydenta Rumena Radewa i tytuł doctora honoris causa Państwowej Akademii Sztuki Teatralnej i Filmowej (NATFIZ) w Sofii.

 • Jan Englert: Jak Daniel Craig

  ..."Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry pokaże w poniedziałek, 27 marca, Teatr Telewizji. Dlaczego Fredro? "Bo zajmuje się człowiekiem, a nie polityką czy religią" - mówi Jan Englert, reżyser spektaklu. "A w sferze relacji damsko-męskich, wbrew pozorom, zbyt wiele się nie zmieniło" - dodaje.

 • Benefis Jana Englerta

  Aktor, reżyser, pedagog i dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert obchodził swój benefis w studiu radiowej Trójki. Na uroczystość przybyli przyjaciele aktora, wśród nich Andrzej Wajda, Zbigniew Zamachowski i Marian Opania.

 • Jan Englert: Tęsknię za graniem

  Rozmawiamy w pana dyrektorskim gabinecie w Teatrze Narodowym. W tym roku mija 15 lat, od kiedy zajmuje pan to stanowisko. Pamięta pan moment, gdy po raz pierwszy wszedł do tego gabinetu jako jego gospodarz? Jan Englert : - Pół roku przygotowywałem się do tego. W tym gabinecie urzędował Jerzy Grzegorzewski, a ja po sąsiedzku, w saloniku obok, pracowałem nad następnym sezonem przy pełnej...

 • Jan Englert: Tęskniłem do pracy z kamerą

  Pojawienie się Jana Englerta podniosło ciśnienie w „Diagnozie”. Aktor opowiedział o nowej roli, sławie i zawodowym spotkaniu z córką.

 • Jan Englert: Urzędnik państwowy

  To ważny rok dla Jana Englerta. Teatr Narodowy, którym zarządza, obchodzi 250-lecie, a on sam gra w nowym filmie.

Zdjęcia na temat: jan englert
 • Grażyna Szapołowska i Jan Englert
 • Grażyna Szapołowska i Jan Englert
 • Grażyna Szapołowska i Jan Englert
Wideo na temat: jan englert
 • Jan Englert - aktor z misją

  Jan Englert znany jest nie tylko ze świetnej gry aktorskiej, ale także z ostrego języka. Ostatnimi czasy na tapet bierze polskie przywary. Jego zdaniem Polacy nie kochają życia i są zawistni co często widać w relacjach sąsiedzkich.

 • "Diagnoza": Jan Englert jako czarny charakter?

  Oliwier (Jan Englert) rzuci nowe światło na przeszłość oraz związek Leśniewskiej i Artmana, niegdyś dwójki tak zakochanych w sobie ludzi, dziś zaciekłych wrogów. Zobaczcie, co powiedział nam o swoim bohaterze oraz plotkach dotyczących jego rodziny Jan Englert!

 • Jan Englert: Fałszywy jubileusz

  Jan Englert obchodzi w tym roku 60. rocznicę debiutu filmowego. Artysta uważa jednak, że jest to fałszywy jubileusz - za początek swojej kariery uważa bowiem nie udział w filmie "Kanał" Andrzeja Wajdy, lecz moment ukończenia studiów aktorskich.

Dyskusje na temat: jan englert