• Informacje na temat:

  jan frycz rodzice

Artykuły na temat: jan frycz rodzice
 • Olga Frycz rozstała się z partnerem. Aktorka wydała oświadczenie

  Wiele wskazuje na to, że związek Olgi Frycz przechodzi do historii. Aktorka w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym w mediach społecznościowych, wyznała, jakie były powody takiej decyzji.

 • Olga Frycz koncentruje się na życiu prywatnym

  Dużo dzieje się w życiu Olgi Frycz. Spore zmiany czekają nie tylko jej serialową bohaterkę. Córka aktora Jana Frycza, trzykrotnie nominowana do Orłów za role w filmach "Weiser", "Boże skrawki" oraz "Wszystko, co kocham", koncentruje się obecnie na życiu prywatnym.

 • Samodzielna Olga Frycz

  Jan Frycz, ojciec młodej aktorki Olgi ("Dom nad rozlewiskiem"), nie pomagał w karierze swej córce. Jak twierdzi 23-latka, "tata nie wiedział nawet o moich wszystkich poczynaniach".

 • Nazwisko Frycz zobowiązuje

  W serial u "Dom nad rozlewiskiem" Olga Frycz gra Marię, córkę Małgosi i Konrada. "To spokojna dziewczyna, która wie, czego chce od życia i konsekwentnie do tego dąży" - opowiada aktorka.

 • Jan Peszek: Nigdy nie merdałem ogonkiem

  Mówiłem mojemu synowi, że w tym zawodzie trzeba wciąż bywać, pokazywać się, czasem merdać ogonkiem... A to jest ostatnia rzecz, która zarówno Błażeja, jak i mnie interesuje - powiedział Jan Peszek. Wybitny aktor obchodził 13 lutego 75. urodziny.

 • Jan Nowicki: Aktorstwo? Parszywy zawód

  Zagranie roli "Wielkiego Szu", przyszło mu bez trudu, w końcu aktorstwo to oszustwo. - Życie to oszustwo, pan też oszukuje mówiąc mi wielki , bo sądzi pan, że to sprawi mi przyjemność - ripostuje Jan Nowicki. Chociaż ostatnio zajmuje się pisaniem, przyznaje, że aktorem jest się do końca...

 • Agnieszka Żulewska: Trudny debiut

  Irlandzko-polska produkcja "Sanctuary" to debiut Agnieszki Żulewskiej na dużym ekranie. "Było to dla mnie bardzo trudne" - mówi młoda aktorka, która w filmie Norah McGettigan spotkała się na planie z Janem Fryczem.

 • Jerzy Stuhr rusza z "Korowodem"

  Zdjęcia do filmu "Korowód" w reżyserii Jerzego Stuhra rozpoczęły się we wtorek, 8 maja, w Warszawie - poinformował producent tego filmu, Wojciech Danowski. Główne role zagrają Kamil Maćkowiak, syn reżysera - Maciej Stuhr, i Jan Frycz.

 • "Znam się na filmie"

  ...swoje miasto. "Porządek Kraków", ponieważ w "Pornografii" pojawili się Krzysztof Globisz, Jan Frycz, Zygmunt Konieczny. Ale w moich filmach jest też inny porządek, "porządek serdeczny". Lubię robić(...) robione według własnych scenariuszy, inspirowane własnymi opowiadaniami, ale sięgnięcie w inne rejony – sięgnięcie po twórczość kogoś innego. Skąd ten zwrot? Jan Jakub Kolski: Z bezrobocia. Tak...

 • "Bejbi blues": O samotności i egoizmie

  ...), Nikodem Rozbicki, Klaudia Bułka, Michał Trzeciakowski, Mateusz Kościukiewicz, Renata Dancewicz, Danuta Stenka, Jan Frycz i Katarzyna Figura. Akcja "Bejbi blues" rozgrywa się w Warszawie. Główną(...) z jej życia, zostawiając Natalię w mieszkaniu samą z Antosiem i Kubą. Matka Natalii także została rodzicem jako nastolatka: córkę urodziła w wieku lat 15, a babcią stała się tuż po trzydziestce...