• Informacje na temat:

  jan frycz z żoną

Artykuły na temat: jan frycz z żoną
 • Jan Frycz: Jesienią nowy film

  Jan Frycz zagrał główną rolę w polsko-irlandzkim filmie "Sanctuary". Obraz miał już swoją premierę w Irlandii, niebawem trafi też na ekrany polskich kin.

 • "Sanctuary": Nowy film Jana Frycza

  W sobotę 10 września, padł ostatni klaps na planie irlandzko-polskiej koprodukcji w reżyserii Nory Mc Gettigan "Sanctuary". W rolach głównych zobaczymy: Jana Frycza, Agnieszkę Żulewską i Anne-Marie Duff.

 • Jan Frycz w polsko-irlandzkim filmie

  Jan Frycz gra główną rolę w polsko-irlandzkiej produkcji "Sanctuary" w reżyserii 35-letniej Nory McGettigan. Film, zgodnie z planami twórców, trafić ma do kin w 2012 roku.

 • Olga Frycz świętuje 30. urodziny

  Znana z serialu "M jak miłość" Olga Frycz w niedzielę świętuje 30. urodziny. Aktorka chętnie angażuje się w akcje społeczne na rzecz zwierząt, jest wegetarianką, a jej ulubionym sportem są... puzzle. - Odstresowuje mnie to i uczy cierpliwości - mówiła PAP Life.

 • Jan Frycz: Kariera, 3 żony, 6 dzieci

  ...zostawił rodzinę. Jego najnowsza i najmłodsza małżonka obdarzona jest wielką cierpliwością i radzi sobie z trudnym charakterem Jana. Nie zdecydowała się jednak na potomstwo. Frycz nie utrzymywał(...) powiedział: - Dla kobiety to jest zawód podobny do prostytucji. To czekanie, czy ktoś cię zechce, negocjowanie stawki. Nie ma w tym piękna. Olga Frycz postawiła jednak na swoim i podobno nawet wybaczyła ojcu.

 • Frycz zdradza Figurę

  W rolach głównych zobaczymy m.in. Jana Frycza, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Buczkowską, Tomasza Kota, Jacka Borusińskiego, Michała Bajora i Sławomira Orzechowskiego. "Grand Hotel" to szalona i pełna zwrotów akcji komedia pomyłek z wątkiem kryminalnym tocząca się w środowisku polskich lekarzy. Wszystko zaczyna się pewnego pięknego dnia, kiedy to doktor Morawski (Jan Frycz) postanawia zdradzić...

 • Jan Wieczorkowski: Z większym dystansem

  Trudno w to uwierzyć, ale w tym roku mija dwadzieścia lat od momentu, w którym opuściłeś mury warszawskiej uczelni! Jan Wieczorkowski: - Dyplom zdobyłem w 1997 roku, chyba w kwietniu. Potem był(...) początku studiów zagrałem kilka epizodów, a po drugim roku dostałem pierwszą dużą rolę w filmie "Dzień wielkiej ryby" Andrzeja Barańskiego. Pracowałem w doborowym towarzystwie: z Janem Peszkiem, Janem...

 • "Wielki Szu": Życiowa rola Jana Nowickiego

  ...i Jana Frycza. - Jan Nowicki gra tu jedną ze swoich życiowych ról. Andrzej Pieczyński jest świetnie dobrany do Nowickiego - taki młody narwaniec, który chce wyrwać mistrzowi ten największy sekret(...) czterokrotną kwotę tej stawki" - wspominał Chęciński w "Angorze". Na początku 2011 roku w mediach pojawiły się informacje o przygotowaniach do nakręcenia drugiej części "Wielkiego Szu". Jan...

 • W poszukiwaniu bezpiecznego miejsca

  W piątek, 26 października, na ekrany kin wejdzie irlandzko-polska koprodukcja "Sanctuary", debiut reżyserski Norah McGettigan, w którym główne role zagrali Jan Frycz i Agnieszka Żulewska.

 • Figura w komedii romantycznej

  Jan Frycz, Katarzyna Figura oraz Jacek Borusiński (Mumio) - to gwiazdorsko-komediowa mieszanka wybuchowa, która zawojuje ekrany kin już na początku października. "To nie tak jak myślisz, kotku" Sławomira Kryńskiego ma być "męską odpowiedzią" na kobiece "Nie kłam kochanie!".