• Informacje na temat:

  jan jakub kolski aleksandra michael

Artykuły na temat: jan jakub kolski aleksandra michael
 • Jan Jakub Kolski wraca na plan. O czym będzie film "Republika dzieci"?

  W drugiej połowie sierpnia ma rozpocząć się kolejny etap prac na planie filmu "Republika dzieci" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Już teraz rozpoczęły się przygotowania do nagrywania zdjęć - przymiarki kostiumów, próby charakteryzacji, tworzenie scenografii i rekwizytów. O wznowieniu prac poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • Lubos żołnierzem u Kolskiego

  Na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach Jan Jakub Kolski zaprezentuje swój najnowszy film "Zabić bobra". Główną rolę zagrał w nim Eryk Lubos.

 • 23. "Lato z Muzami" w Nowogardzie: Kolski, Muskała i młodzi polscy filmowcy z nagrodami

  W Nowogardzie dobiegł końca 23. Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa "Lato z Muzami". Gabriela Muskała, Jan Jakub Kolski, "Marcel" w reżyserii Marcina Mikulskiego oraz "Kafaranum" i "Obrazy bez autora" zostały w tym roku docenione przez organizatorów, profesjonalistów i publiczność.

 • Lubos z nagrodą w Karlowych Warach

  Eryk Lubos otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na zakończonym w sobotę, 7 lipca, 47. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach. Wyróżniono go za pierwszoplanową kreację w obrazie Jana Jakuba Kolskiego "Zabić bobra".

 • Eryk Lubos na wojnę z bobrami

  Eryk Lubos zagrał główną rolę w nowym filmie Jana Jakuba Kolskiego "Zabić bobra". Bohater tej historii to mężczyzna, który pragnie odzyskać kontrolę nad własnym życiem i w tym celu postanawia wrócić do miejsc swego dzieciństwa.

 • Retrospektywa filmów Agnieszki Holland na festiwalu w Lecce

  Filmowej. W konkursie na festiwalu jest zaś film Jana Jakuba Kolskiego "Las, 4 rano". Reżyser oraz aktorka Aleksandra Michael spotkają się z publicznością.

 • Żuławski nagrodził Palkowskiego

  .... Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie, który potrwa od 19 do 28 czerwca - poinformowała w poniedziałek Aleksandra Biernacka, koordynator festiwali filmowych w TVP. Festiwal "Festroia" trwał od 9 czerwca. Jego elementem specjalnym były prezentacje polskich filmów fabularnych. Portugalczycy obejrzeli m.in. "Katyń" Andrzeja Wajdy, "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego, "Statystów" Michała Kwiecińskiego...

 • Czas na 44. Lubuskie Lato Filmowe

  Kawala. Solą łagowskiego Festiwalu są spotkania z twórcami filmów - reżyserami, aktorami czy scenarzystami. W tym roku gośćmi imprezy będą m.in.: Łukasz Palkowski, Lech Majewski, Jan Jakub Kolski, Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb i Jacek Lusiński. Organizatorzy przygotowali także czwartą edycję otwartych warsztatów krytyki filmowej pod hasłem "Dzisiejsze kłopoty z historią filmu". Do udziału...