• Informacje na temat:

  jan jakub kolski kobieta

Artykuły na temat: jan jakub kolski kobieta
 • Nowy film Jana Jakuba Kolskiego

  Autor "Pogrzebu kartofla" i "Jańcia Wodnika" wraca do swojego świata pełnego magii, cudów i poezji. I do prostych ludzi, wśród których szukał zawsze prawdy o życiu, miłości, namiętności, zdradzie, śmierci - pisze w "Rzeczpospolitej" o najnowszym filmie Jana Jakuba Kolskiego Barbara Hollender.

 • Mrok i okrucieństwo Kolskiego

  Zapaśnik skrywający tajemnicę oraz kobieta, której życie odmienia się za sprawą wielkiej niespodziewanej miłości - to bohaterowie nowego filmu Jana Jakuba Kolskiego "Afonia i pszczoły". Obraz trafi do kin 5 czerwca. Reżyser określa go jako "przygodowy film o miłości".

 • Kolski kręci na Opolszczyźnie

  Jan Jakub Kolski ( "Pornografia" , "Daleko od okna" , "Historia kina w Popielawach" ) realizuje na Opolszczyźnie zdjęcia do swojego najnowszego filmu "Jasminum". Ekipa kręciła już w Głogówku, a zamek w Niemodlinie na potrzeby produkcji zmienił się w pustelnię, w której mieszkają trzej zakonni bracia.

 • Jan Jakub Kolski realizuje film o swoim wuju - Żołnierzu Niezłomnym

  Rodzinna historia związana z tragiczną śmiercią młodego żołnierza Armii Krajowej i jednocześnie wuja reżysera Wacława Szewczyka będzie treścią nowego filmu Jana Jakuba Kolskiego. Premiera "Ułaskawienia" ma odbyć się pod koniec przyszłego roku.

 • Trwają zdjęcia do "Ułaskawienia" Kolskiego

  W Międzylesiu w województwie dolnośląskim rozpoczął się w w piątek, 15 stycznia, kolejny etap zdjęć do filmu "Ułaskawienie" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego.

 • Cielecka gra u Kolskiego

  Magdalena Cielecka gra główną bohaterkę najnowszej produkcji Jana Jakuba Kolskiego. W filmie "Wenecja" występują również Agnieszka Grochowska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Grażyna Błęcka-Kolska.

 • Błęcka-Kolska najlepszą aktorką!

  Grażyna Błęcka-Kolska została doceniona na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie "Złoty Witeź". Aktorka otrzymała nagrodę za najlepszą rolę kobiecą w obrazie Jana Jakuba Kolskiego "Afonia i pszczoły".

 • "Wenecja" Kolskiego w czerwcu

  ..."Wenecja" - najnowszy film Jana Jakub Kolskiego - trafi do kin już 11 czerwca. W obrazie zobaczymy m.in. Magdaleną Cielecką i Agnieszkę Grochowską.

 • Lubos żołnierzem u Kolskiego

  Na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach Jan Jakub Kolski zaprezentuje swój najnowszy film "Zabić bobra". Główną rolę zagrał w nim Eryk Lubos.

 • Grażyna Błęcka-Kolska: Powrót do "Kogla-mogla"

  ...nagrodę za główną rolę kobiecą w przepięknym "Ułaskawieniu" (2018) Jana Jakuba Kolskiego. - W filmie pada mało słów, jest za to dużo emocji i piękna przyroda. Dzieje bohaterów są wzorowane na losach dziadka reżysera, Jakuba Szewczyka, babci Hanny Szewczyk i ich syna Wacława... Czyli wujka, który zginął w 1946 roku i o którego pochówek walczy pani bohaterka. - Jan Jakub Kolski cudem...

Wideo na temat: jan jakub kolski kobieta
 • Olga Bołądź: Sporo wyzwań

  Olga Bołądź o "Grze o tron", premierze filmu Jana Jakuba Kolskiego "Las, 4 rano", niezależnych produkcjach i silnych kobietach w polskim kinie.

 • "Afonia i pszczoły"

  Opowieść o namiętnościach, pożądaniu i zdradzie. Autorski film Jana Jakuba Kolskiego, reżysera "Jasminum", to historia o wielu miłościach. Przedstawiony z ciepłym humorem mały świat opuszczonej(...) zapaśnik światowej sławy. Ze względu na jego paraliż, spowodowany wypadkiem sprzed lat, Afonia musi się nim opiekować. Gdy monotonię codziennego życia przerywa przyjazd młodego Rosjanina, w kobiecie