• Informacje na temat:

  jan mucha

Artykuły na temat: jan mucha
 • Angelika Mucha: Dla samej siebie wygrałam

  Angelika Mucha, która w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" pożegnała się z show Polsatu, "po dwóch dniach milczenia" odniosła się do emocji związanych z udziałem w tanecznym programie.

 • Mucha zatańczy z Maserakiem!

  Anna Mucha w duecie z Rafałem Maserakiem - to najgorętsza konfiguracja 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Dziś poznaliśmy wszystkie pary tanecznego show TVN-u.

 • Jak Mucha została lesbijką?

  Anna Mucha dołączyła do obsady nowej wersji, słynnej przed 25. laty, komedii "Och Karol". Aktorka, obecnie jurorka w programie "You Can Dance", zagra... lesbijkę.

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • Bezdomni, muchy i kobiety

  ...pieniądze i umieścić je na własnym koncie. W "Fundacji" zagrali m.in. Jan Nowicki, Maciej Stuhr, Jerzy Trela i Kinga Preis. Muzykę skomponował Michał Lorenc. W piątek do polskich kin trafi również(...) marzeniem było postawienie stopy na Srebrnym Globie, zaryzykowało własne życie, aby sięgnąć tam, gdzie nie sięgnęła dotąd żadna... mucha!

 • "Taniec z Gwiazdami": Angelika Mucha odpada. Pozostały cztery pary

  Angelika Mucha i Rafał Maserak odpadli w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". "To była najlepsza przygoda mojego życia" - ze łzami w oczach blogerka pożegnała się z widzami. W rywalizacji o Kryształową Kulą pozostały już tylko cztery pary.

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • Mucha znowu najlepsza

  Anna Mucha i Rafał Maserak byli najlepszą parą w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Marek Kościkiewicz z Agnieszką Pomorską.

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  ...ocenili ją na 27 punktów. Lepiej poszło za to Michałowi Kwiatkowskiemu i Janji Lesar. Piotrowi Galińskiemu podobał się taniec, a Beata Tyszkiewicz wyznała, ze chciałaby "schować Michała do torebki". Dobrze(...) i Jan Kliment w pasodoble. Po raz kolejny oczarowała widzów i jury. "Perfekcyjnie, doskonale, wspaniale" - rozpływała się w zachwytach Iwona Pavlović. I jeszcze te zrywanie kilku warstw spódnicy...

 • "Polowanie na muchy": Tajemnica okularów Małgorzaty Braunek

  ..."Polowanie na muchy" to adaptacja opowiadania Janusza Głowackiego, wykorzystującego odwrócony schemat mitu Pigmaliona i Galatei. Irena (Małgorzata Braunek), zaborcza i ambitna studentka polonistyki(...) o relacjach damsko-męskich - wspominał Andrzej Wajda. Rozgoryczony chwilowymi niepowodzeniami w życiu osobistym Andrzej Wajda zdecydował się na realizację scenariusza Janusza Głowackiego by rozprawić się...

Zdjęcia na temat: jan mucha
Dyskusje na temat: jan mucha