• Informacje na temat:

  jan pospieszalski nigdy więcej

Artykuły na temat: jan pospieszalski nigdy więcej
 • Jan Pospieszalski przeżył dramat. 4-letni synek zmarł w tragicznych okolicznościach

  Rodzinna tragedia nie złamała go, ale wzmocniła. Jan Pospieszalski (62 l.) stał się o wiele lepszym człowiekiem. Po tragicznej śmierci 4-letniego synka zbliżył się do Boga, uratował też małżeństwo.

 • "Droga pod prąd"

  singla, są też współtwórcami projektu o nazwie "Hip hop dekalog" (2004). Współpracowali z Marcinem Pospieszalskim, m.in. podczas koncertu, jaki odbył się w maju w Warszawie z okazji urodzin Jana

 • "Jesteśmy nadproduktywnym zespołem"

  Voo Voo, to zespół, który osobliwie połączył odrębne muzyczne światy, jak choćby rock i folk różnych kultur. Zapewniło mu to miano jednej z najoryginalniejszych grup na polskiej scenie. Dowodzona przez Wojciecha Waglewskiego formacja uraczyła fanów swym nowym albumem zatytułowanym „Płyta z muzyką”. Z tej okazji z popularnym Waglem, frontmanem i wokalistą Voo Voo, rozmawiał Konrad Sikora.

 • Nie wierzcie artystom

  Kiedy piszę te słowa, nad moim domem szaleje burza z piorunami. Niemal każde dotknięcie klawisza wywołuje błysk na zewnątrz i straszliwy grzmot. Aż mam ciarki ze strachu. Zerkam na malutki telewizorek stojący obok. Na ekranie Krzysztof Cugowski mówi coś do tłumu ludzi.

 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?