• Informacje na temat:

  jan suzin głos

Artykuły na temat: jan suzin głos
 • Jan Suzin: Legenda polskiej telewizji

  Spiker, prezenter telewizyjny i konferansjer o wdzięku przedwojennego arystokraty. Jego charakterystyczny, niski głos znali chyba wszyscy widzowie TVP. Przez cztery dekady Jan Suzin przeczytał dla nas tysiące filmów.

 • Jan Suzin: Wielka klasa i niezwykły głos

  Spiker, prezenter telewizyjny i konferansjer o wdzięku przedwojennego arystokraty. Jego charakterystyczny, niski głos znali chyba wszyscy widzowie TVP. Przez cztery dekady Jan Suzin przeczytał dla nas tysiące filmów.

 • Jan Suzin: Niezapomniany głos

  Spiker, prezenter telewizyjny i konferansjer. Przez cztery dekady najpopularniejszy głos małego ekranu. Kryminały i westerny zapowiadał z wdziękiem przedwojennego arystokraty. Jan Suzin, który z najkrótszego występu potrafił uczynić dzieło sztuki, zmarł 22 kwietnia. 7 maja TVP Historia wyemituje dokument "Telewizja: Historia telewizji. Początki", z udziałem Suzina.

 • Co wiemy o telewizji?

  ..." była Krystyna Czubówna. Do dzisiaj wielbiciele tych produkcji nie wyobrażają sobie, żeby z ekranu usłyszeć głos kogoś innego niż właśnie jej. Jan Ciszewski cieszył się opinią najlepszego polskiego(...) wiele programów, m.in. "MdM", "Za chwilę dalszy ciąg programu". Tych wyjątkowych głosów jest dużo więcej, ale te wydaje się zasługują na szczególną uwagę. J jak Janicki Stanisław Janicki zasłynął...

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • "Nie jestem grzecznym chłopcem"

  ...jako coś normalnego. Absurd tej sytuacji, tej historii przełożył na logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy. A jak doszło do współpracy z Janem Suzinem? Muszę opowiedzieć pewną anegdotę. Rozmawiałem(...) rozmowa. Wysłałem kasetę i za trzy dni dzwoni telefon: Dzień dobry, Jan Suzin. Proszę pana - ja w to wchodzę . Od tego zaczęła się nasza współpraca. Jej efekty można zobaczyć w kinie. Film nareszcie...

Dyskusje na temat: jan suzin głos