• Informacje na temat:

  jan tomaszewski.

Artykuły na temat: jan tomaszewski.
 • Małgorzata Tomaszewska: Żyję bardzo aktywnie

  .... Czy znany dziadek, Jan Tomaszewski - Orzeł Górskiego, który podczas słynnego meczu na Wembley w 1973 "zatrzymał Anglię" - cieszy się, że być może rośnie kolejne pokolenie piłkarskie? - Cieszy...

 • Jan Tomaszewski: Głupota komentatorów

  Za którą drużynę będzie trzymał kciuki legendarny bramkarz Jan Tomaszewski, uczestnik piłkarskich MŚ RFN 1974 (trzecie miejsce Polski) oraz srebrny medalista olimpijski z Montrealu (1976), podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii?

 • Małgorzata Tomaszewska zastąpi Marcelinę Zawadzką w "The Voice of Poland"

  Małgorzata Tomaszewska zastąpi Marcelinę Zawadzką w roli prowadzącej 11. edycję "The Voice of Poland" - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Odpadła Tomaszewska-Słomina, są pierwsi faworyci

  Małgorzata Tomaszewska-Słomina odpadła w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na faworytów show wyrastają dwie pary: Ewelina Lisowska z Tomaszem Barańskim oraz Cleo i Jan Kliment. Obydwa duety otrzymały w piątek od jurorów komplet punktów.

 • Natalia Kukulska razem z najstarszym synem w projekcie z muzyką Fryderyka Chopina. Jan Dąbrówka pójdzie w jej ślady?

  Natalia Kukulska i perkusista Michał Dąbrówka mają trójkę dzieci: syna Jana (ur. 2000) i dwie córki: Annę (ur. 2005) i Laurę (2017). Wspomniany Jan Dąbrówka poszedł w ślady swojego ojca - gra(...). basista Robert Kubiszyn i pianista Piotr Wrombel . Gościnnie wystąpił pianista Janusz Olejniczak , którego wykonania Chopina docenia cały świat. Za reżyserię dźwięku i mix utworów...

 • Jacek Kurski zwolnił kuzyna Jarosława Kaczyńskiego

  Jacek Kurski postanowił zrobić porządki w TVP. Z Telewizją Polską ma rozstać się doradca zarządu Telewizji Polskiej Jan Maria Tomaszewski, prywatnie kuzyn Jarosława Kaczyńskiego.

 • "Mam talent": Wyrzucenie Eweliny Lisowskiej było błędem

  Pierwszy odcinek na żywo czwartej edycji "Mam talent" przypomniał, że juror też człowiek i błędy popełnia. Czasem nawet "wielbłądy", jak by powiedział Jan Tomaszewski.

 • "Kto nas odwiedzi": Jankowską-Cieślak i Peszek w Och-Teatrze

  ..."Kto nas odwiedzi" to kryminalna farsa w gwiazdorskiej obsadzie. Na deskach warszawskiego Och-Teatru wystąpią Jan Peszek i Jadwiga Jankowska-Cieślak. Oboje twierdzą, że udział w spektaklu jest sporym wyzwaniem, ale dostarcza im dużo dobrej zabawy. Zdaniem reżysera Cezarego Tomaszewskiego Peszek i Jankowska-Cieślak doskonale odnaleźli się w nowym dla nich repertuarze farsowym.

 • Małaszyński i Pazura piją "brudzia"

  Nie ma jak słodko się upić. Z takiego założenia wyszła aktorka Agata Kulesza i były piłkarz Jan Tomaszewski. Natomiast panowie Cezary Pazura i Paweł Małaszyński najpierw wypili "brudzia", a później zaczęli się kłócić. O mało nie doszło do rękoczynów!

 • "Pytanie na śniadanie" bez Moniki Zamachowskiej

  Telewizja Polska zrezygnowała z usług Moniki Zamachowskiej jako prowadzącej "Pytanie na śniadanie" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Jej następczynią ma zostać Małgorzata Tomaszewska.

Zdjęcia na temat: jan tomaszewski.
Dyskusje na temat: jan tomaszewski.