• Informacje na temat:

  jan tomaszewski ub

Artykuły na temat: jan tomaszewski ub
 • Małgorzata Tomaszewska: Żyję bardzo aktywnie

  Małgorzata Tomaszewska to jedna z prowadzących "Pytanie na śniadanie", gwiazda drugiej edycji programu TVP "Dance, Dance, Dance", a niebawem nowa gospodyni "The Voice of Poland". Prywatnie jest córką legendarnego bramkarza Jana Tomaszewskiego i mamą 3-letniego Enzo. W tym roku dziennikarka lato spędza pracowicie. Co robi?

 • Jan Tomaszewski: Głupota komentatorów

  Za którą drużynę będzie trzymał kciuki legendarny bramkarz Jan Tomaszewski, uczestnik piłkarskich MŚ RFN 1974 (trzecie miejsce Polski) oraz srebrny medalista olimpijski z Montrealu (1976), podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii?

 • Małgorzata Tomaszewska zastąpi Marcelinę Zawadzką w "The Voice of Poland"

  Telewizyjna widownia kojarzy Małgorzatę Tomaszewską z roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". W śniadaniówce TVP zastąpiła Monikę Zamachowską. Tomaszewska wzięła również niedawno udział w tanecznym show TVP "Dance Dance Dance". Wcześniej córka bramkarza Jana Tomaszewskiego była pogodynka Polsatu. W 2015 roku wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", jednak dość...

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Odpadła Tomaszewska-Słomina, są pierwsi faworyci

  Małgorzata Tomaszewska-Słomina odpadła w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na faworytów show wyrastają dwie pary: Ewelina Lisowska z Tomaszem Barańskim oraz Cleo i Jan Kliment. Obydwa duety otrzymały w piątek od jurorów komplet punktów.

 • Natalia Kukulska razem z najstarszym synem w projekcie z muzyką Fryderyka Chopina. Jan Dąbrówka pójdzie w jej ślady?

  Natalia Kukulska i perkusista Michał Dąbrówka mają trójkę dzieci: syna Jana (ur. 2000) i dwie córki: Annę (ur. 2005) i Laurę (2017). Wspomniany Jan Dąbrówka poszedł w ślady swojego ojca - gra(...), Nikoli Kołodziejczyka, Adama Sztaby, Pawła Tomaszewskiego oraz Jana Smoczyńskiego . Pod ich batutą zabrzmiała orkiestra Sinfonia Varsovia . Obok orkiestry pojawiają się tacy muzycy, jak m.in...

 • Jacek Kurski zwolnił kuzyna Jarosława Kaczyńskiego

  Jacek Kurski postanowił zrobić porządki w TVP. Z Telewizją Polską ma rozstać się doradca zarządu Telewizji Polskiej Jan Maria Tomaszewski, prywatnie kuzyn Jarosława Kaczyńskiego.

 • "Mam talent": Wyrzucenie Eweliny Lisowskiej było błędem

  Pierwszy odcinek na żywo czwartej edycji "Mam talent" przypomniał, że juror też człowiek i błędy popełnia. Czasem nawet "wielbłądy", jak by powiedział Jan Tomaszewski.

 • "Kto nas odwiedzi": Jankowską-Cieślak i Peszek w Och-Teatrze

  ..."Kto nas odwiedzi" to kryminalna farsa w gwiazdorskiej obsadzie. Na deskach warszawskiego Och-Teatru wystąpią Jan Peszek i Jadwiga Jankowska-Cieślak. Oboje twierdzą, że udział w spektaklu jest sporym wyzwaniem, ale dostarcza im dużo dobrej zabawy. Zdaniem reżysera Cezarego Tomaszewskiego Peszek i Jankowska-Cieślak doskonale odnaleźli się w nowym dla nich repertuarze farsowym.

 • Małaszyński i Pazura piją "brudzia"

  Nie ma jak słodko się upić. Z takiego założenia wyszła aktorka Agata Kulesza i były piłkarz Jan Tomaszewski. Natomiast panowie Cezary Pazura i Paweł Małaszyński najpierw wypili "brudzia", a później zaczęli się kłócić. O mało nie doszło do rękoczynów!

 • "Pytanie na śniadanie" bez Moniki Zamachowskiej

  ...partnerką sikory ma zostać Małgorzata Tomaszewska, córka byłego bramkarza reprezentacji Polski -  Jana Tomaszewskiego. Monika Zamachowska zamieściła wymowny wpis na Instagramie, który można by(...) Tomaszewska to dziennikarka i była modelka ze sporym doświadczeniem przed kamerą. Córka słynnego polskiego bramkarza Jana Tomaszewskiego prowadziła wcześniej program "Pudelek Show" w Telewizji WP i od 2014

Zdjęcia na temat: jan tomaszewski ub
Dyskusje na temat: jan tomaszewski ub