• Informacje na temat:

  jan wieczorkowski czas honoru

Artykuły na temat: jan wieczorkowski czas honoru
 • Jan Wieczorkowski: Z większym dystansem

  ...20 lat temu ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Przez ten czas wiele się zmieniło, ma żonę, dwóch synów i większy dystans do rzeczywistości. Aktorstwo wciąż jest jego wielką pasją.

 • Jan Wieczorkowski: Szczęśliwy tata

  Jan Wieczorkowski i jego żona Urszula mają już synka. Chłopiec w lipcu skończy 5 lat. Po narodzinach dziecka aktor powiedział: - Ojcostwo jest fantastyczne! I zdania nie zmienił. Uwielbia spędzać(...). - Gdy byłem małym chłopcem, też udawałem, że mam kapelę. To były czasy, kiedy ojciec dał mi album Beatlesów - wspomina z rozrzewnieniem Wieczorkowski. - Podoba mi się duża rodzina, taka w typie...

 • Jan Wieczorkowski nie zatańczy z gwiazdami

  Jan Wieczorkowski, aktor znany m.in. z serialu "Czas honoru", choć miewał propozycje, w programie z tańczącymi gwiazdami nie wystąpi. "To nie moja bajka" - mówi Wieczorkowski i zapewnia, że do programów rozrywkowych z udziałem gwiazd się nie wybiera.

 • Wraca "Czas honoru"

  W piątek, 27 kwietnia, padł pierwszy klaps na planie kolejnego sezonu serialu "Czas honoru". Tym razem akcja przeniesie się do powojennej Warszawy.

 • Jan Wieczorkowski: Kiedyś był Andersen, dzisiaj jest Disney

  ..."Kiedyś był Andersen, dzisiaj jest Disney" - mówi Jan Wieczorkowski i dodaje, że smakiem jego dzieciństwa są naleśniki z serem. Aktor zdradza też, jaki prezent planuje sprawić swojemu synowi na mikołajki.

 • "Czas honoru" traci widzów

  Trzecia seria "Czasu honoru" przyciąga przed odbiorniki mniej widzów niż poprzednie odsłony serialu.

 • Będzie kolejny "Czas honoru"

  Widzowie "Czasu honoru" z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek trzeciej serii produkcji TVP. Twórcy zdradzili jednak, że nie będzie to pożegnananie z bohaterami serialu.

 • Kto oglądał "Czas honoru"?

  Emitowany od września do listopada br. serial "Czas honoru" oglądało w TVP1 średnio 2,86 mln widzów. Film opowiadał o losach czwórki młodych żołnierzy szkolonych w elitarnej jednostce "cichociemnych".

 • Małaszyński w "Czasie honoru"

  Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Czasu honoru" . Trzecią serię tego niezwykle popularnego serialu będzie można zobaczyć na antenie TVP2 już jesienią. W jedną z nowych postaci wcieli się Paweł Małaszyński.

 • Trzeci sezon "Czasu honoru"

  Walka tajnych agentów, brutalne represje, zamachy na hitlerowskich dygnitarzy i codzienne życie w okupowanej Warszawie. Paweł Małaszyński w nowej roli agenta niemieckiego wywiadu. Zaczęły się prace na planie trzeciej serii "Czasu honoru".

Zdjęcia na temat: jan wieczorkowski czas honoru
 • Jan Wieczorkowski, czyli Władek Konarski z "Czasu honoru"
Wideo na temat: jan wieczorkowski czas honoru
 • Agnieszka Więdłocha o programie "Kocham Cię, Polsko": Chciałyśmy się dobrze bawić

  W drugim odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" (emisja 11 marca 2017) zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski. "W pewnym momencie panowie zaczęli z nami na poważnie rywalizować. My kobiety chciałyśmy się dobrze bawić. Panowie jednak dobrze zakręcili kołem

 • Antoni Pawlicki o "Kocham Cię, Polsko" i Juliuszu Machulskim

  W drugim odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" (emisja 11 marca 2017) zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski. Była rywalizacja płci? "To była zabawa, aczkolwiek w naszej grupie chłopaków, a znamy się bardzo dobrze, włączyła nam się jednak wielka nutka

 • "Miałem tróję z historii"

  Jan Wieczorkowski odebrał Telekamerę dla serialu "Czas honoru". Nam zdradził tajemnice serialu i opowiedział o tym, kiedy zaczął poważnie podchodzić do historii.

Dyskusje na temat: jan wieczorkowski czas honoru