• Informacje na temat:

  jan wieczorkowski monika brodka

Artykuły na temat: jan wieczorkowski monika brodka
 • Jak donosi gazeta "Super Express", piosenkarka Monika Brodka (18 l.) i aktor Jan Wieczorkowski (33 l.) "kochają się na zabój". Dali temu wyraz w trakcie niedawnego pobytu w Zakopanem.

 • Monika Brodka dziękuje fanom

  Monika Brodka, za sprawą utworu "Miałeś być", w tym roku odniosła ogromny sukces - zdobyła Złotą Premierę na festiwalu w Opolu, a debiutancki "Album" niedawno pokrył się złotem, za sprzedaż 35 tysięcy egzemplarzy. Klip do "Miałeś być" wygrał także w plebiscycie użytkowników INTERIA.PL na teledysk półrocza.

 • Brodka rozpina dżinsy

  Wokalistka Monika Brodka przypomina o sobie fanom, udzielając się w kampanii reklamowej pod hasłem "Żyj bez zapięć" (Live Unbuttoned).

 • Monika Brodka ma narzeczonego aktora

  ...18-letnia Monika Brodka widywana jest ostatnio w towarzystwie 33-letniego Jana Wieczorkowskiego, który gra Michała Chojnickiego w popularnym serial u "Klan". Piosenkarka i aktor poznali się ponoć po koncercie Moniki we Wrocławiu.

 • Monika Brodka: Popełniałam błędy

  ..."Podobno po nieudanym związku wyciąga się wnioski na przyszłość. Nie wiem, czy ja takie wnioski wyciągnę" - powiedziała Monika Brodka w niedawnej rozmowie z magazynem "Viva". Popularna piosenkarka opowiedziała także o nieudanym związku z aktorem Janem Wieczorkowskim.

 • Monika Brodka wylądowała w szpitalu

  Wyczerpująca wakacyjna trasa koncertowa, podczas której Monika Brodka zagrała kilkadziesiąt koncertów, dała się we znaki 18-letniej piosenkarce. Przemęczona wokalistka musiała znaleźć się pod opieką lekarzy w szpitalu.

 • Moniki Brodki coraz mniej?

  ..., uważają, że w wielkim stresie i depresji żyje od blisko półtora roku. To wtedy w niedużym odstępie czasu nastąpiły dwa ważne wydarzenia w jej życiu: rozpad związku z Janem Wieczorkowskim (35(...) wspomnienie. Choć Brodka wciąż odnosi sukcesy na scenie, nie wygląda dobrze. Wszystkie ubrania leżą na niej tak, jakby były za duże, a ona sama jest przeraźliwie chuda. Owszem, zawsze była drobna, ale nie aż...

 • ...w wodę. To niemożliwe, by tak długo przeżywała rozstanie z Janem Wieczorkowskim, starszym od niej o 15 lat aktorem. Szczególnie, że tuż po tym rozstaniu zaaplikowała sobie lekarstwo na zranione serce(...)Kim jest jej nowa miłość? Monika robi z tego straszną tajemnicę, choć i tak już wiadomo, że to oświetleniowiec z grupy Myslovitz. Podobno są razem od czterech miesięcy, on pomieszkuje u niej...

 • Brodka w poszukiwaniu Brodki

  Monika Brodka przebyła długą drogę, zanim znalazła się w miejscu, do którego chciała dotrzeć. Wokalistka po czterech latach milczenia wydała świetny album "Granda" i wreszcie śpiewa utwory, z którymi jest jej do twarzy.

 • Lato z OT.TO, Brodką i Perfectem

  Poplotkujmy sobie troszkę... "Przy tobie robić każdy krok" - śpiewała w niedzielę, 21 sierpnia, podczas Koncertowego Lata w Kętrzynie Monika Brodka, a te słowa zadedykowała - jak mówiła - tajemniczemu mężczyźnie o imieniu Jan. Tym samym prawdopodobnie po raz pierwszy, choć jeszcze nieoficjalnie, przedstawiła publiczności swojego życiowego partnera, Jana Wieczorkowskiego, aktora znanego...

Zdjęcia na temat: jan wieczorkowski monika brodka