• Informacje na temat:

  jan wieczorkowski samochody

Artykuły na temat: jan wieczorkowski samochody
 • ​"O mnie się nie martw": Jan Wieczorkowski o swoim dzieciństwie

  Jan Wieczorkowski, czyli Łukasz Drzewiecki z "O mnie się nie martw", w rozmowie z PAP Life wspomina swoje dzieciństwo. "Kiedyś był Andersen, dzisiaj jest Disney" - mówi i dodaje, że smakiem jego dzieciństwa są naleśniki z serem. Aktor zdradza też, jaki prezent planuje sprawić swojemu synowi na mikołajki.

 • Wieczorkowski w komedii "Dżej Dżej"

  W ostatnich latach Jana Wieczorkowskiego oglądaliśmy przede wszystkim w rolach serialowych. Teraz aktor wraca na duży ekran w komedii "Dżej Dżej", wcielając się w nieustępliwego policjanta. "Musiałem walczyć o tę rolę" - przyznaje.

 • Jan Wieczorkowski: To będzie najlepsza część "Czasu honoru"

  W ostatnich latach Jana Wieczorkowskiego oglądaliśmy przede wszystkim w rolach serialowych. Aktor wraca na duży ekran w komedii "Dżej Dżej", wcielając się w nieustępliwego policjanta. "Musiałem walczyć o tę rolę" - przyznaje. Opowiada także, co wydarzy się w nadchodzącej serii "Czasu honoru".

 • Nowy serial "Królowie Śródmieścia"

  5 kwietnia w Warszawie rozpoczną się zdjęcia do serialu "Królowie Śródmieścia", którego bohaterowie to pracownicy rowerowej agencji kurierskiej i zaprzyjaźnieni z nimi właściciele wietnamskiego baru. Film powstaje na podstawie scenariusza, który wygrał pierwszy w telewizji publicznej konkurs na projekty seriali o tematyce współczesnej.

 • Jan Wieczorkowski

  ...krakowskim Kazimierzu, będąc pod wpływem alkoholu, Wieczorkowski uderzył policjanta - wtargnął na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Policjant, który w ostatniej chwili wyhamował, zwrócił(...) ma syna Janka.

 • Co nas czeka jesienią, czyli telewizyjne nowości

  Za oknem wciąż lato, ale najważniejsze stacje ogłosiły już, co widzowie będą mogli zobaczyć jesienią. Prezentujemy wszystkie nowe pozycje, jakie pojawią się na ich antenie.

 • Wieczorkowski nie żałuje

  ...37-letni Jan Wieczorkowski nie wyraził skruchy i nie przeprosił policjanta, którego pobił kilka dni temu na krakowskim Kazimierzu.

 • 50 twarzy Szyca

  Borys Szyc lubi zaskakiwać. Teraz pokazuje swoją wcześniej nieznaną twarz. Zmienia się nie do poznania, przywdziewa obcisłe legginsy, przedłuża włosy, farbuje je na rudo i dumnie przechadza się nieopodal kina...

 • Pijany Wieczorkowski pobił policjanta

  Jan Wieczorkowski (37 l.) dał popis na krakowskim Kazimierzu. Pijany doskoczył do policjanta i uderzył go pięścią w twarz...

 • "Rezydencja", czyli "Dynastia" po polsku

  Świat wielkich pieniędzy, poważnych interesów i luksusu bywa bardzo wciągający. Gdy zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, możemy się jednak zdziwić, że nie jest tak kolorowo jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Będą mogli się o tym przekonać widzowie, obserwując losy rodziny Podhoreckich w najnowszym serialu Jedynki "Rezydencja".

Wideo na temat: jan wieczorkowski samochody
 • "Przyjaciółki": Czy Wika już flirtuje z Pawłem?

  . Mimo, że Anka i Paweł ponownie zostali małżeństwem, ale na pewno trudno jej zapomnieć, że w przeszłości mąż ją zdradzał. A Wika od lat prowadzi podwójne życie, z mężem Adamem (Jan Wieczorkowski

Dyskusje na temat: jan wieczorkowski samochody
 • Re: Pora kończyć?

  Ja też polubiłam Rezydencję... dopiero po kilku odcinkach. Fajnie się ogląda ...nie muszę się stale utożsamiać z bohaterami polskiej nędzy W rezydencji jest chwila na oderwanie się by wejść do świata bogaczy i nie ukrywam czasem poczuć się mądrzejszym i lepszym od nich ;) ale to właśnie mi się podoba. Dobre zdjęcia, piękne wnętrza, samochody, aktorzy dobrze dobrani zwłaszcza Jan Wieczorkowski