• Informacje na temat:

  jan wieczorkowski syn

Artykuły na temat: jan wieczorkowski syn
 • Jan Wieczorkowski: Kiedyś był Andersen, dzisiaj jest Disney

  ..."Kiedyś był Andersen, dzisiaj jest Disney" - mówi Jan Wieczorkowski i dodaje, że smakiem jego dzieciństwa są naleśniki z serem. Aktor zdradza też, jaki prezent planuje sprawić swojemu synowi na mikołajki.

 • Jan Wieczorkowski: Z większym dystansem

  ...20 lat temu ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Przez ten czas wiele się zmieniło, ma żonę, dwóch synów i większy dystans do rzeczywistości. Aktorstwo wciąż jest jego wielką pasją.

 • Jan Wieczorkowski: Zachować zdrowy rozsądek

  ...ekipa "Korony królów" kręci kolejne odcinki serialu. Wolisz grać w hali produkcyjnej, czy w takich historycznych miejscach? Jan Wieczorkowski: - "Korona królów" to telenowela historyczna, większość(...). Wiem, że sport jest dla ciebie ważny. Uczysz synów w aktywności fizycznej? - Jestem fanem sportów zimowych, więc całą rodziną jeździmy na nartach. Obawiam się, że ze względu na ocieplenie klimatu...

 • Jan Wieczorkowski: Szczęśliwy tata

  Jan Wieczorkowski i jego żona Urszula mają już synka. Chłopiec w lipcu skończy 5 lat. Po narodzinach dziecka aktor powiedział: - Ojcostwo jest fantastyczne! I zdania nie zmienił. Uwielbia spędzać(...). Tym razem akcja cofnie się do powstania warszawskiego. Ewa Wencel i Jarosław Sokół kończą już pisanie scenariuszy do nowych odcinków, a zdjęcia mają ruszyć późną wiosną. Jan Wieczorkowski przyznaje...

 • Wieczorkowski jest zadowolony

  Jan Wieczorkowski zakończył właśnie zdjęcia do czwartego sezonu "Czasu honoru" , lecz nie porzuca pracy w telewizji. Już od września będziemy oglądać go w nowym serialu TVP "Rezydencja", który reklamowany jest jako polska "Dynastia".

 • Wieczorkowski w komedii "Dżej Dżej"

  W ostatnich latach Jana Wieczorkowskiego oglądaliśmy przede wszystkim w rolach serialowych. Teraz aktor wraca na duży ekran w komedii "Dżej Dżej", wcielając się w nieustępliwego policjanta. "Musiałem walczyć o tę rolę" - przyznaje.

 • Wszystko na jedną kartę

  Chciał być sportowcem, muzykiem, a dopiero na końcu pojawiło się marzenie o aktorstwie. Dziś Jan Wieczorkowski wie, że dobrze wybrał.

 • Dwa filmy o Dywizjonie 303

  ...granicą ten film wchodzi równolegle na platformy VOD, a 31 sierpnia polski film - "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" z Piotrem Adamczykiem, Maciejem Zakościelnym, Antonim Królikowskim i Janem Wieczorkowskim w rolach głównych.

 • "Czasu honoru" to nasz "Helikopter w ogniu"

  Ekipa serialu "Czas honoru" wraca z Dolnego Śląska do Warszawy. Będzie kręcić kolejną część zdjęć do serialu, który tym razem poświęcony jest Powstaniu Warszawskiemu. - To taki nasz "Helikopter w ogniu" - mówi aktor Jan Wieczorkowski, wielki miłośnik filmów o polskiej historii.

 • Piotr Trzaskalski: Życie po "Edim"

  Debiutował głośnym "Edim", który z miejsca umieścił go wśród czołowych polskich reżyserów. Jego drugi film okazał się jednak artystycznym zawodem. Trzeci i póki co ostatni film, "Mój rower", okazał się ciepłą opowieścią o ojcach i synach. Od tego czasu próbuje swych sił w telewizji. Jego pierwszy serial anulowano po zaledwie jednym odcinku. Drugi zadebiutuje niebawem. 5 lutego 2019 roku Piotr...

Zdjęcia na temat: jan wieczorkowski syn
Dyskusje na temat: jan wieczorkowski syn